FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: FREESTYLE.pl >  Music >  News >  Bitwy freestyle’owe Red Bull...

News

Bitwy freestyle’owe Red Bull Kontrowersy wracają w wyjątkowej odsłonie!

Od:
Redakcja 
Data:
22 maja 2021, 11:17
Ocena:
Ocena 0.00
NAJLEPSI MC ZMIERZĄ SIĘ ZE SOBĄ W POJEDYNKACH 1 VS 1 PO RAZ PIĄTY.

Red Bull KontroWersy to jedna z najbardziej prestiżowych bitew freestyle'owych, w której uczestnicy mierzą się na słowa. W tym roku wydarzenie odbędzie się 19 czerwca, a transmisje z niego będzie można oglądać na żywo na Facebooku i YouTube Red Bull KontroWersy oraz na www.redbull.pl/kontrowersy.

Freestyle w wydaniu najlepszych MC w kraju, błyskotliwe riposty i gra o wysoką stawkę. To wszystko w formie pojedynków 1 vs 1 urozmaiconych nietypowymi rundami oraz w specjalnie przygotowanej na tę okazję oprawie wizualnej, w formie transmisji online. Tak wyglądać będzie 5. edycja Red Bull KontroWersy.

Wydarzenie, w którym zmierzy się ze sobą 16 najlepszych zawodników z całej Polski zaplanowano na 19 czerwca. Podobnie jak w latach ubiegłych, wśród osób startujących w bitwie pojawi się 8 uczestników z „dzikimi kartami” zaproszonych przez organizatora. Obok nich w pojedynkach udział wezmą zawodnicy, którzy wcześniej wywalczą miejsce na bitwie w specjalnych eliminacjach, będą mieli oni bowiem okazję spotkać się z sędziami twarzą w twarz! Jurorzy Red Bull KontroWersy łączyć się będą przez specjalną platformę internetową ze zgłoszonymi uczestnikami, by wyłonić najlepszych, którzy staną do walki o tytuł mistrza Red Bull KontroWersy obok wcześniej zaproszonych dzikich kart.

Zapisy na eliminacje rozpoczną się wkrótce za pośrednictwem strony www.redbull.pl/kontrowersy.

Warunkiem uczestnictwa w eliminacjach jest ukończenie 18. roku życia i wypełnienie formularza zgłoszeniowego. Szczegóły dotyczące zapisów będą publikowane na stronie internetowej oraz na fanpage’u Red Bull KontroWersy na Facebooku.

W tym roku na zwycięzcę, oprócz tytułu najlepszego freestyle’owca, trofeum i chwały, czeka nagroda w postaci 3 tysięcy złotych oraz vouchera o wartości 2 tysięcy złotych na zakupy w sklepie PROSTO.

Tegoroczna edycja niesie ze sobą również zmiany w gremium sędziowskim. Obok znanego już z tej roli

Te-Trisa, przewodniczącego kapituły, zasiądą freestyle’owcy i raperzy: Edzio oraz Filipek. Jurorzy wzięli też udział w nagraniu zapowiadającym tegoroczną edycję, w którym udowodnili, że, nadal nie jest im obce składanie rymów na poczekaniu. Klip można obejrzeć na Facebooku Red Bull KontroWersy (https://fb.watch/5D7-6pFwRA/).

Nad prawidłowym przebiegiem wydarzenia czuwać będzie Filip Rudanacja, zaś o warstwę muzyczną zadba Dj Lazy One.

Więcej informacji: www.redbull.pl/kontrowersy oraz na Facebooku Red Bull KontroWersy.

Dostępne w kategoriach

music

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!

Podziel sięNajnowsze  


Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Co się dzieje na FREESTYLE'u

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności