FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: FREESTYLE.pl >  Music >  News >  Parzel x DJ Mariano MBH wspominają...

News

Parzel x DJ Mariano MBH wspominają „Klimat tamtych ulic”

Od:
Redakcja 
Data:
14 maja 2021, 16:09
Ocena:
Ocena 0.00
Gościnnie Prykson Fisk i Fasola

Parzel x DJ Mariano MBH wspominają „Klimat tamtych ulic”. Gościnnie Prykson Fisk i Fasola  - INFORMACJA PRASOWA

Parzel x DJ Mariano udostępnili trzeci singiel zapowiadający album „PARADYGMAT” W sentymentalną podróż do przeszłości zabierają nas razem z Pryksonem Fiskiem i Fasolą 

Parzel x DJ Mariano MBH „Klimat tamtych ulic” feat. Prykson Fisk, Fasola na DIIL.TV:


Utwór w serwisach cyfrowych:

https://id.ffm.to/klimtamtychulic

Animacje do utworu przygotował Skyw ( https://www.instagram.com/skywizmy).  Album Parzel x DJ Mariano MBH "PARADYGMAT" ukaże się 28.05.2021 we współpracy z wytwórnią Aloha Entertainment oraz DIIL.TV. Limitowana edycja DE LUXE dostępna jest w przedsprzedaży na www.alohasklep.plwww.hempszop.plwww.asfaltshop.pl oraz www.preorder.pl

Duet Parzel x DJ Mariano MBH wystąpi 15 maja podczas „Proceente 40.B-DAY LIVE” Na imprezie online organizowanej z okazji 40 urodzin Proceente twórcy PARADYGMATU zagrają kilka utworów przedpremierowo. 

Płyta "PARADYGMAT" EDYCJA DE LUXE w zestawach z merchem:

https://www.alohasklep.pl/pl/producer/PARADYGMAT/38

"PARADYGMAT" to  owoc klasycznej formy współpracy raper – DJ/Beatmaker. Płyta Parzel x DJ Mariano MBH „PARADYGMAT” została zrealizowana w TWP Studio pod okiem Świętego, który odpowiada również za miks materiału. Całość zmasterował Szwed SWD w Hemp Studio, okładkę płyty oraz identyfikację graficzną zaprojektował Koxu.

Czym jest tytułowy „PARADYGMAT”?

To przyjęty przez artystów sposób widzenia rzeczywistości w PL 2021, gdzie jedynym efektywnym rozwiązaniem jest porozumienie. To obraz miasta widziany oczami dwóch facetów, którzy kochają hip-hop. To zimna, szara Warszawa. To ludzie osiedli oraz ich historie, ich tragedie i szczęścia mające miejsce w każdym bloku.

Parzel

Znany z charakterystycznego głosu oraz niebanalnego stylu nawijania reprezentant prawej strony Wisły. Zadebiutował na wydanym w 2008 r. nielegalu „Koneksje Miejskie” zespołu SSDI. W 2012 r. pojawił się w towarzystwie Sokoła i Sitka na „Prosto Mixtape DJ Kebs” w utworze „Plaża”. Efektem współpracy z Prosto Label był wydany w 2012 r. wspólny album Parzela i Siwersa „Coś się kończy, coś się zaczyna”. W 2015 r. również nakładem Prosto Label ukazał się solowy album rapera „Oddech za oddech”. W 2018 Parzel wydał pod szyldem labelu Under The Top płytę „LOT 1.7”, która została w całości wyprodukowana przez Siódmego.

Ma na swoim koncie współpracę z takimi wykonawcami jak: Hemp Gru, Sokół, Sitek, Bonus RPK, Dudek, DJ B, Rogal DDL, Hades, DIOX, Siódmy, Ania Kandeger, KAEN, Proceente, Hudy HZD, Małach, Rufuz, Tomiko, Pono, Fu.

Parzel FB: https://www.facebook.com/parziparzelos

Parzel na Instagram:  https://www.instagram.com/parzellos/

DJ Mariano MBH

DJ Mariano MBH jest producentem muzycznym, realizatorem dźwięku, aktywnym diggerem i kolekcjonerem czarnych wosków. Reprezentuje kolektyw DiggerDogz. Współpracował z takimi artystami jak: Prykson Fisk, Dj Eprom, Dj Bulb, Pih, Ryfa, Smokin, Renegaci Funku, Kara, Kuba Knap, Ajman, Hades, Pękacz, Czerwin TWM, Temzki, Świety TWP, Maggy.

DJ Mariano MBH FB: https://www.facebook.com/MarianoMBH

DJ Mariano MBH na Instagram:   https://www.instagram.com/djmariano_mbh/

Dostępne w kategoriach

music

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!

Podziel sięNajnowsze  


Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Co się dzieje na FREESTYLE'u

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności