FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: FREESTYLE.pl >  Music >  News >  Parzel x DJ Mariano MBH prezentują...

News

Parzel x DJ Mariano MBH prezentują "Zabójczy rytm"

Od:
Redakcja 
Data:
24 kwietnia 2021, 12:14
Ocena:
Ocena 0.00
Drugi singiel zapowiadający album "PARADYGMAT"

"Całe życie na biegu, na sygnale w zabójczy rytm" - duet Parzel x DJ Mariano MBH  udostępnia drugi singiel zapowiadający album "PARADYGMAT". 

Parzel x DJ Mariano MBH "Zabójczy rytm" na DIIL.TV:


Teledysk wyprodukowała ekipa Dobrekino Studio.  Album Parzel x DJ Mariano MBH "PARADYGMAT" ukaże się 28.05.2021 we współpracy z wytwórnią Aloha Entertainment oraz DIIL.TV. Limitowana edycja DE LUXE dostępna jest w przedsprzedaży na www.alohasklep.plwww.hempszop.plwww.asfaltshop.pl oraz www.preorder.pl

Płyta "PARADYGMAT" EDYCJA DE LUXE w zestawach z merchem:

https://www.alohasklep.pl/pl/producer/PARADYGMAT/38

"PARADYGMAT" to  owoc klasycznej formy współpracy raper – DJ/Beatmaker. Płyta Parzel x DJ Mariano MBH „PARADYGMAT” została zrealizowana w TWP Studio pod okiem Świętego, który odpowiada również za miks materiału. Całość zmasterował Szwed SWD w Hemp Studio, okładkę płyty oraz identyfikację graficzną zaprojektował Koxu.

PŁYTA PARZEL X DJ MARIANO MBH "PARADYGMAT" DE LUXE Foto: PŁYTA PARZEL X DJ MARIANO MBH "PARADYGMAT" DE LUXE
Czym jest tytułowy „PARADYGMAT”?

To przyjęty przez artystów sposób widzenia rzeczywistości w PL 2021, gdzie jedynym efektywnym rozwiązaniem jest porozumienie. To obraz miasta widziany oczami dwóch facetów, którzy kochają hip-hop. To zimna, szara Warszawa. To ludzie osiedli oraz ich historie, ich tragedie i szczęścia mające miejsce w każdym bloku.

Parzel

Znany z charakterystycznego głosu oraz niebanalnego stylu nawijania reprezentant prawej strony Wisły. Zadebiutował na wydanym w 2008 r. nielegalu „Koneksje Miejskie” zespołu SSDI. W 2012 r. pojawił się w towarzystwie Sokoła i Sitka na „Prosto Mixtape DJ Kebs” w utworze „Plaża”. Efektem współpracy z Prosto Label był wydany w 2012 r. wspólny album Parzela i Siwersa „Coś się kończy, coś się zaczyna”. W 2015 r. również nakładem Prosto Label ukazał się solowy album rapera „Oddech za oddech”. W 2018 Parzel wydał pod szyldem labelu Under The Top płytę „LOT 1.7”, która została w całości wyprodukowana przez Siódmego.

Ma na swoim koncie współpracę z takimi wykonawcami jak: Hemp Gru, Sokół, Sitek, Bonus RPK, Dudek, DJ B, Rogal DDL, Hades, DIOX, Siódmy, Ania Kandeger, KAEN, Proceente, Hudy HZD, Małach, Rufuz, Tomiko, Pono, Fu.

Parzel FB  https://www.facebook.com/parziparzelos

Parzel na Instagram:  https://www.instagram.com/parzellos/

DJ Mariano MBH 

DJ Mariano MBH jest producentem muzycznym, realizatorem dźwięku, aktywnym diggerem i kolekcjonerem czarnych wosków. Reprezentuje kolektyw DiggerDogz. Współpracował z takimi artystami jak: Prykson Fisk, Dj Eprom, Dj Bulb, Pih, Ryfa, Smokin, Renegaci Funku, Kara, Kuba Knap, Ajman, Hades, Pękacz, Czerwin TWM, Temzki, Świety TWP, Maggy.

DJ Mariano MBH FB: https://www.facebook.com/MarianoMBH

DJ Mariano MBH na Instagram: https://www.instagram.com/djmariano_mbh/

Dostępne w kategoriach

music

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!

Podziel sięNajnowsze  


Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Co się dzieje na FREESTYLE'u

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności