FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: FREESTYLE.pl >  Music >  News >  Kaczy Proceder i Płomień 81 z...

News

Kaczy Proceder i Płomień 81 z singlem "Bądź sobą"

Od:
Redakcja 
Data:
6 kwietnia 2021, 13:10
Ocena:
Ocena 0.00
Zobaczcie klip promujący "DRILL PRAWDA KUMPLE"!

Kaczy Proceder połączył siły z legendami zespołu Płomień 81: Onarem i Pezetem. Sprawdźcie koniecznie singiel "Bądź sobą" wyprodukowany przez Szweda SWD. Utwór promuje nadchodzący solowy album Kaczego pt. "DRILL PRAWDA KUMPLE". Klip zrealizował Sensi&.

Premiera albumu już 16 kwietnia!
 
Klip "Bądź sobą": 
 
 
O albumie "Drill Prawda Kumple":
 
Tylko wydanie preorderowe zawiera:
- autograf Kaczego
- bonusowe utwory
- dodatkowe CD z instrumentalami
- wlepy

Album „Drill Prawda Kumple” - pierwszy solowy album Kaczego Proceder w końcu ujrzy światło dzienne! Tak o nadchodzącym wydawnictwie mówi sam raper:

Kaczy Album „Drill Prawda Kumple” Foto: Kaczy Album „Drill Prawda Kumple”
Drill - nowa odmiana rapu, muzyka ulic, która powstała w Chicago i bardzo szybko została podłapana przez chłopaków z londyńskich gangów. Jak wiadomo, to miasto jest moim drugim domem, więc zarówno ta muzyka, jak i cała scena stały mi się w ten sposób bliskie.

Prawda - pisząc teksty, staram się opisywać moje, obfite w wiele skrajnych emocji, życie lub historie osób z najbliższego otoczenia: przyjaciół, a także wrogów. Nie chcę i nigdy nie będę rapować o blichtrze, hajsie i szybkich furach – to tylko fałszywa atrapa, która nie wnosi nic do tak ważnej dla mnie kultury. 100% mnie w tekstach, nigdy nie usłyszycie ode mnie ani jednego kłamstwa na bicie.

Kumple - na tej produkcji usłyszycie wielu gości, w większości są to moi bliscy przyjaciele. Właśnie oni, podobnie jak rodzina, wspólnicy i kumple, to dla mnie absolutny życiowy priorytet. Ta płyta jest przede wszystkim dla Was oraz dla wiernych słuchaczy, którzy dwie dekady czekali na ten album. W tym czasie mogliście usłyszeć mnie tylko na dziesiątkach featów, nie odczuwałem większego ciśnienia żeby zrobić coś swojego. Aż do teraz. Kaczy Proceder.

Dostępne w kategoriach

music

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!

Podziel sięNajnowsze  


Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Co się dzieje na FREESTYLE'u

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności