FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: FREESTYLE.pl >  Music >  News >  Pezet, Paluch, Włodi, Kabe i inni...

News

Pezet, Paluch, Włodi, Kabe i inni na płycie Kaczego Proceder

Od:
Redakcja 
Data:
29 marca 2021, 14:27
Ocena:
Ocena 0.00
Znamy tracklistę albumu "DRILL PRAWDA KUMPLE"

Kaczy Proceder oraz wytwórnia Step Records zaprezentowali dziś pełną tracklistę nadchodzącego albumu rapera "DRILL PRAWDA KUMPLE". W wersji standard fani otrzymają 15 utworów wyprodukowanych przez Szweda SWD, które będą utrzymane w nowoczesnej, ale ciągle mocno ulicznej stylistyce. Gościnnie na albumie udzieliła się ścisła czołówka polskiego rapu, m.in. Pezet, Onar, Włodi, Paluch, Kabe, Wilku WDZ, Bilon HG i Małach. 

Premiera albumu będzie miała miejsce 16 kwietnia, a już w najbliższą środę możemy spodziewać się kolejnego teledysku promującego to wydawnictwo!

Ostatni singiel "Judasze": 


Album: https://preorder.pl/kaczy-proceder

O albumie "Drill Prawda Kumple":
 
Tylko wydanie preorderowe zawiera:
- autograf Kaczego
- bonusowe utwory
- dodatkowe CD z instrumentalami
- wlepy

"DRILL PRAWDA KUMPLE" Foto: "DRILL PRAWDA KUMPLE"
Album „Drill Prawda Kumple” - pierwszy solowy album Kaczego Proceder w końcu ujrzy światło dzienne! Tak o nadchodzącym wydawnictwie mówi sam raper:

Drill - nowa odmiana rapu, muzyka ulic, która powstała w Chicago i bardzo szybko została podłapana przez chłopaków z londyńskich gangów. Jak wiadomo, to miasto jest moim drugim domem, więc zarówno ta muzyka, jak i cała scena stały mi się w ten sposób bliskie.

Prawda - pisząc teksty, staram się opisywać moje, obfite w wiele skrajnych emocji, życie lub historie osób z najbliższego otoczenia: przyjaciół, a także wrogów. Nie chcę i nigdy nie będę rapować o blichtrze, hajsie i szybkich furach – to tylko fałszywa atrapa, która nie wnosi nic do tak ważnej dla mnie kultury. 100% mnie w tekstach, nigdy nie usłyszycie ode mnie ani jednego kłamstwa na bicie.

Kumple - na tej produkcji usłyszycie wielu gości, w większości są to moi bliscy przyjaciele. Właśnie oni, podobnie jak rodzina, wspólnicy i kumple, to dla mnie absolutny życiowy priorytet. Ta płyta jest przede wszystkim dla Was oraz dla wiernych słuchaczy, którzy dwie dekady czekali na ten album. W tym czasie mogliście usłyszeć mnie tylko na dziesiątkach featów, nie odczuwałem większego ciśnienia żeby zrobić coś swojego. Aż do teraz. Kaczy Proceder.

Dostępne w kategoriach

music

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!

Podziel sięNajnowsze  


Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Co się dzieje na FREESTYLE'u

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności