FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: FREESTYLE.pl >  Music >  Wywiady >  Wywiad z Natalią Nykiel

Wywiady

Wywiad z Natalią Nykiel

Od:
Redakcja 
Data:
15 lutego 2016, 12:43
Ocena:
Ocena 5.00

Rok 2015 bez wątpienia należał do Natalii Nykiel. Świadczy o tym popularność płyty Lupus Electro, ilość odtworzeń na YT singla Bądź Duży. Liczne nominacje oraz wygrane w konkursach muzycznych.

Które wydarzenie minionego roku wspomina Pani najlepiej?

Na pewno bardzo miło wspominam pracę przy clipie do "Bądź duży", poznałam przez ten rok ogromną liczbę ciekawych i inspirujących osób. Każdy koncert jest dla mnie dużym wydarzeniem zarówno koncerty w ramach jesiennej trasy, która okazała się dla nas dużym sukcesem,  jak i te gdzie występowałam gościnnie np. Festiwal Muzyki Filmowej (z orkiestrą symfoniczną). Nie jestem w stanie wyróżnić jednego wydarzenia bo tak dużo się działo w tym roku i każde z tych wydarzeń miało wpływ na to, gdzie się dziś znajduję!


Podczas pracy nad Płytą Lupus Electro współpracowała Pani między innymi z Pauliną Przybysz, Kasią Nosowską czy Karoliną Kozak. Czy na nowej płycie również znajdziemy tak znane nazwiska?

Na kolejnej płycie na pewno znajdzie się więcej tekstów mojego autorstwa ale nie wykluczam też pomocy innych. Nie wybieram osób do współpracy na zasadzie tego, czy są to znane nazwiska, zwracam się do autorytetów i ludzi, którzy mnie inspirują.

Jaka będzie kolejna płyta? Czy pozostanie Pani wierna brzmieniom, które mogliśmy usłyszeć na płycie Lupus Electro, czy nowy krążek będzie dla Pani fanów totalnym zaskoczeniem?

Będzie mocniejsza bitowo, to na pewno. I tylko tyle mogę na razie zdradzić. :)

Pani wizerunek sceniczny jest bardzo spójny i konsekwentny, skąd czerpie Pani inspirację?

Z muzyki przede wszystkim. Swoje stroje, całą oprawę koncertów staram się dopasowywać to tego co niesie moja muzyka. Uważam, że elektronika to bardzo kolorowy gatunek i wręcz prosi się o kontynuację wizualną i ja to właśnie robię.  Od początku traktowałam to, co robię jako spójny projekt.

Trasę koncertową promującą najnowszy singiel, który swą premierę będzie miał już w lutym, rozpoczyna Pani od koncertu w Alpach podczas SnowShow Music Fest 2016 – czy tego typu impreza jest szczególnym wyzwaniem dla artysty?

Myślę, że na pewno jest czymś w rodzaju wyzwania choćby przez to, że dużo ludzi będzie na koncercie z ciekawości. Jest o tyle trudniej, że nie mam tej pewności, że wszyscy zgromadzeni przyszli zobaczyć właśnie mnie. Trzeba ich rozgrzać, przekonać do mojej muzyki i dobrze się bawić.

Natalia Nykiel Foto: Natalia Nykiel
Czego możemy się spodziewać podczas SnowShow Music Fest 2016?

Koncert w czasie SnowShow Music Fest 2016 (www.musicfest.pl) będzie jednym z przystanków na trasie „Error Tour”, a ta jest widowiskiem, którego ważnym elementem jest precyzyjnie przygotowane show świetlne. Na pewno nie będzie nam zimno! :)

Czy Pani Natalia Nykiel jest miłośniczką sportów zimowych? Jak po za koncertowaniem ma Pani zamiar spędzić czas w Alpach?

Pochodzę z Mazur i co za tym idzie, góry nie są mi po drodze, nad czym od zawsze ubolewam.

Jeśli chodzi o sporty zimowe, mogę tylko pochwalić się jeżdżeniem na łyżwach. Ale wszystko jeszcze przede mną!

Co znaczy/czym jest dla Pani Freestyle?

Zero ograniczeń i kreatywność.

Dostępne w kategoriach

music

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!
 • marusia
  od:
  marusia
  data
  23 kwietnia 2017, 21:49
  ma bardzo ładny głos :)
 • kaptur
  od:
  kaptur
  data
  22 marca 2016, 10:57
  szybka kariera, i to w tak młodym wieku!

Podziel sięNajnowsze  


Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Co się dzieje na FREESTYLE'u

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności