FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: FREESTYLE.pl >  Music >  Wydarzenia >  Premiera mixtapu Flinta „Talent...

Wydarzenia

Premiera mixtapu Flinta „Talent nie istnieje”


Od:
Redakcja
Ocena:
Ocena 0.00


Data wydarzenia: od 2014-05-16 22:00 do 00:00

Premiera mixtapu Flinta „Talent nie istnieje”

Koka Beats zaprasza na premierą mixtapu Flint  „Talent Nie Istnieje”, która odbędzie się w piątek, 16 maja w klubie Pomost 511. Imprezę rozkręcą Flint i ekipa DJ’ska Koka Fellaz tego wieczoru w składzie: Auer, Eklektik Selektah i Err Bits. Każdy kto pojawi się na miejscu będzie mógł zdobyć mixtape zupełnie za darmo.

Jak zdobyć mixtape lub inne gadżety od Koka Beats i Koka? Wystarczy wziąć udział w specjalnej loterii, która odbędzie się na imprezie między 22:00 a północą. Do wygrania oprócz najnowszego mixtape’u Flint  „Talent nie istnieje” będą koszulki i bluzy Koka oraz gadżety od wytwórni Koka Beats i klubu Pomost 511.

– "Talent nie istnieje" to mój trzeci projekt zrealizowany dzięki współpracy z Koka Beats. Technicznie rzecz ujmując ma on formę mixtape'u zmixowanego przez DJ'a Flipa i prowadzonego przez Greena. Większość tracklisty stanowią zupełnie nowe, autorskie kawałki, ale będziecie mogli usłyszeć również kilka niepublikowanych zwrotek alternatywnych, czy też remixy i blendy. Opakowanie, logówki i wszystkie grafiki jak zawsze zaprojektował Szajba. Pod względem rapowym pozwoliłem sobie na poruszenie kilku bardziej kontrowersyjnych tematów i eksperymentowanie z flow i brzmieniem. "Talent nie istnieje" zapowiada moje czwarte solo, które ukaże się na rynku jesienią tego roku – tak o projekcie mówi Flint.

Mixtape promuje remix utworu Desiderata: http://www.youtube.com/watch?v=xhHaA6-gU0E

Pomost 511 https://www.facebook.com/Pomost511
Start: 22:00, wstęp wolny

Miejsca

  • Pomost 511 - 511 kilometr Wisły Pomost 511 - 511 kilometr Wisły Miejsce kreatywnego relaksu dla mieszkańców Warszawy, strefa w której spotykają się różne środowiska, by wspólnie wypocząć, pobawić się i współtworzyć. Położony na 511 kilometrze... Bulwar Flotylli Wiślanej, Warszawa Od: Redakcja Data: 6 maja 2014, 22:27 więcej

Dostępne w kategoriach

music

Ostatnie foty


Podziel się


QRCode

QRCode: Premiera mixtapu Flinta „Talent nie istnieje”

Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Co się dzieje na FREESTYLE'u

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności