FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: FREESTYLE.pl >  Music >  Wydarzenia >  Freestyle City Piknik - Szczytno 2013

Wydarzenia

Freestyle City Piknik - Szczytno 2013


Od:
Redakcja
Ocena:
Ocena 0.00

Data wydarzenia: od 2013-07-26 10:00 do 2013-07-28 18:00

Freestyle City Piknik - Szczytno 2013

Extremalne Mazury

Ponad dziesięć dyscyplin sportowych - głównie ekstremalnych, do tego pokazy i koncerty z udziałem gwiazd muzyki młodzieżowej – to atrakcje tegorocznego Freestyle City Piknik, który odbędzie się w ostatni weekend lipca w Szczytnie na Mazurach.

Przed nami trzy dni  ekstremalnych doznań, podczas których senne mazurskie miasteczko zamieni się w stolicę freestylu.  Na piątek 26 lipca zaplanowano kilkugodzinne Beach Party z udziałem znanych DJ'ów. Podczas zabawy będzie można popływać na skimboardzie, wziąć udział w zawodach Streetball Night Challenge oraz rowerowych skokach do wody. Główną piątkową atrakcją będzie nocny pokaz flyboardu.

W sobotę adrenalina buzować będzie już od samego rana. Break Dance, Pump Track Jam i przejazdy na desce to tylko niektóre z dyscyplin przewidzianych na ten dzień. Ponadto mistrzostwa w indiace, siatkówce plażowej z udziałem wielokrotnego reprezentanta Polski w piłce siatkowej Pawła Papke i pokazy stuntu motocyklowego. Przez cały dzień czynna będzie strefa Street Art, gdzie będzie można zobaczyć teatry uliczne, a także graficiarzy i rzeźbiarzy przy pracy. Dodatkową atrakcją będzie park rozrywki aktywnej, gdzie każdy niezależnie od wieku będzie mógł poczuć sportową rywalizację. Sobotni wieczór upłynie pod znakiem koncertów. Na scenie pojawi się DonGURALesko a także Łona & Webber.

Tegoroczny Freestyle City Piknik zakończą niedzielne zawody Dirt Jumping MTB-BMX. Na trzech specjalnie usypanych hopkach niezwykle widowiskowe ewolucje wykonywać będą najlepsi Polscy bikerzy. Podczas zawodów zagra rockowy zespół Deyacoda.

Więcej informacji na stronie wydarzenia www.fcszczytno.pl.

Miejsca

  • Miejski Ośrodek Sportu - Szczytno Miejski Ośrodek Sportu - Szczytno Miejski Ośrodek Sportu w Szczytnie został utworzony 1 września 2003r. jako jednostka budżetowa miasta Szczytno na podstawie uchwały X/78/03 Rady Miejskiej w Szczytnie z dnia 24.06.2003r.... ul. Śląska 10, Szczytno Od: Redakcja Data: 4 sierpnia 2012, 17:07 więcej

Dostępne w kategoriach

bmx motor mtb music skimboarding sport street

Galeria


Podziel się


QRCode

QRCode: Freestyle City Piknik - Szczytno 2013

Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Co się dzieje na FREESTYLE'u

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności