FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: FREESTYLE.pl >  Music >  Wydarzenia >  Gruby Brzuch Show Special Edition w...

Wydarzenia

Gruby Brzuch Show Special Edition w Warszawie


Od:
Redakcja
Ocena:
Ocena 0.00

Data wydarzenia: od 2013-04-20 21:00 do 00:00

Finał trasy Gruby Brzuch

Na zakończenie wiosennej trasy Sizeer Music On Tour ekipa „Grubego Brzucha” przygotowała niespodziankę. 20 kwietnia w warszawskim klubie Odessa odbędzie się Gruby Finał. Na jednej scenie zagrają zaproszeni goście z USA - Alchemist i jego kolega po fachu Chip-Fu – oraz rzecz jasna gospodarze wieczoru - GrubSon i BRK

Podobno koncerty są żywiołem GrubSona i BRK, kiedy to mogą wejść w interakcję z fanami, skierować szczery i bezkompromisowy, a zarazem pełen pozytywnej energii, przekaz w stronę publiczności. Przekonali się o tym mieszkańcy piętnastu miast, które raperzy odwiedzili w ramach trasy Sizeer Music On Tour. Ich koncerty zgromadziły blisko sześciotysięczną publikę! W trakcie energetycznych występów, twórcom płyty „Gruby Brzuch”, towarzyszyli też inni artyści znani z tego wydawnictwa - Jotoskleja i Jarecki. Cała czwórka podróżowała po kraju nie tylko koncertując, ale również spotykając się z fanami i składając autografy na płytach i pamiątkowych zdjęciach w salonach Sizeer. Jednak tym razem ekipa postanowiła zaspokoić oczekiwania fanów domagających się występu w stolicy i przygotowała iście „Gruby Finał” trasy.

GrubSon i BRK wystąpią jako duet didżejski: DJ Twardykark i DJ BRK i poprowadzą również imprezę w asyście Jareckiego i Jotosklei, natomiast support zapewni DJ Anusz. Całości dopełnią występy zaproszonych specjalnie na tę okazję legendarnych gwiazd amerykańskiego hip-hopu, jakimi są The Alchemist i Chip-Fu. 

Pochodzący z Los Angeles didżej i producent Alchemist zasłynął muzyką tworzoną w ramach formacji Mobb Deep oraz Cypress Hill, ale również jako oficjalny didżej Eminema. W początkach kariery, kiedy tworzył jeszcze pod pseudonimem Mudfoot, pomógł mu DJ Muggs z Cypress Hill, wraz z którym stworzył w nowojorskim studio „Soul Assassin Chapter 1”. Wtedy też poznał duet Mobb Deep, zaczął tworzyć produkcje już jako Alchemist, a jego kariera nabrała tempa. W 2000 roku został uznany jednym z najlepszych amerykańskich producentów, współpracującym z takimi sławami jak, Nas, Snoop Dogg, Ghostface Killah, Fat Joe czy Jadakiss. W 2004 roku ukazał się jego debiutancki, w pełni autorski album „1st Infantry”. Obecnie ma na swoim koncie trzy studyjne krążki, w tym ostatni „Russian Roulette” z 2012 roku. Wśród wielu projektów, w jakie jest zaangażowany Alchemist znajduje się formacja Gangrene stworzona wspólnie z bratem Madliba, raperem Oh No. Niemniej ważnym elementem jego muzycznej przygody są umiejętności didżejskie, dlatego nie bez przyczyny został oficjalnym didżejem Eminema, z którym występuje na całym świecie.

Raper Chip-Fu z kolei zdobył uznanie swoimi rymami, które tną rzeczywistość niczym brzytwa. Jego umiejętności najlepiej oddaje choćby numer Aliego Shaheeda Muhammada „Lord Can I Have This Mercy“ czy numer nagrany wspólnie z legendą koszykówki Shaquillem O’Neilem. Ponadto jest członkiem tria Fu-Schnickens, którego twórczość porównywana jest do stylistyki Das EFX. Obecnie Chip-Fu pracuje nad solowym albumem „War Paint”, którego premiera ma odbyć się jeszcze w tym roku.

Miejscem koncertu jest klub Odessa (Ul. Kolejowa 8/10), godz. 21.00 (20 kwietnia, sobota). Bilety dostępne są w cenie 30 zł w przedsprzedaży oraz 40 zł w dniu koncertu.

W ramach przedsprzedaży można nabyć bilety za pośrednictwem strony e-sizeer.com, Ekobilet.pl oraz w sklepach Sizeer w Warszawie. Więcej szczegółów na www.sizeermusic.com.

Agencja muzyczna Broken Music, label MaxFlo oraz sieć salonów multibrandowych Sizeer zapraszają.

Miejsca

  • Odessa Club Odessa Club Dawniej klub Harlem - pierwszy i jedyny w Warszawie klub w 100% dedykowany muzyce Hip-hop i R'n'B. To miejsce z duszą wykreowane w starym, opuszczonym magazynie umiejscowionym w postindustrialnej... Kolejowa 8/10, Warszawa Od: pablo Data: 8 września 2010, 11:11 więcej

Dostępne w kategoriach

music

TekstyGaleriaVideo

Podziel się


QRCode

QRCode: Gruby Brzuch Show Special Edition w Warszawie

Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Co się dzieje na FREESTYLE'u

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności