FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: FREESTYLE.pl >  Music >  Wydarzenia >  Gruby Brzuch w Mielcu

Wydarzenia

Gruby Brzuch w Mielcu


Od:
Redakcja
Ocena:
Ocena 0.00

Data wydarzenia: od 2013-02-22 20:00 do 00:00

Gruby Brzuch w Mielcu

Czas otrząsnąć się z zimowego letargu! GrubSon i BRK, twórcy albumu „Gruby Brzuch”, ruszają w Polskę w ramach wiosennej trasy Sizeer Music on Tour. Artyści 22 lutego odwiedzą Mielec, a ich żywiołowy występ w klubie Studio będzie okazją do usłyszenia na żywo tryskających humorem rymów i energetycznej muzyki. 

Po niezwykle udanej jesiennej trasie promującej album „Gruby Brzuch”, autorzy krążka - GrubSon i BRK udają się na podbój kolejnych zakątków kraju. Szczere, bezkompromisowe teksty, pozytywna energia płynąca w stronę publiczności i zróżnicowany muzycznie materiał z najnowszej płyty – oto czego można spodziewać się po występach raperów. To właśnie koncerty są ich żywiołem, podczas których wchodząc w interakcje z fanami porywają tłumy pod sceną. Podczas trasy Sizeer Music on Tour GrubSonowi i BRK towarzyszyć będzie Jotoskleja i Jarecki - artyści obecni na płycie „Gruby Brzuch”. W trakcie energicznych koncertów nie zabraknie takich hitów, jak „Zacieszacz”, „Złap za…” oraz „Ostatni raz”, ale również spontanicznie wplecionych utworów znanych z poprzednich płyt raperów. 

Najnowsza płyta GrubSona i BRK ukazała się niespełna rok temu (maj 2012) i już w pierwszym tygodniu od premiery znalazła się na trzecim miejscu listy najlepiej sprzedających się płyt w Polsce. Dwa i pół tygodnia później “Gruby Brzuch” był już na czele stawki. Krążek jest kolejnym wydawnictwem rybnickiego wokalisty, który zdobył uznanie albumami „O.R.S.” oraz „Coś więcej niż muzyka”. To nadal ten sam GrubSon! 

Miejscem koncertu jest Klub Studio, godz. 20.00 (22 lutego, piątek)

Bilety dostępne są w cenie 25 zł w przedsprzedaży oraz 35 zł w dniu koncertu. 
W ramach przedsprzedaży można nabyć kolekcjonerskie bilety z autografami za pośrednictwem strony e-sizeer.com (ilość ograniczona). Pozostałe miejsca przedsprzedaży to: sklep muzyczny Hip Hop (Ul. Wąska 4) oraz Ekobilet.pl

Na koncert zaprasza Broken Music, MaxFlo i sieć salonów multibrandowych Sizeer.

Miejsca

  • Klub Studio 8 w Mielcu Klub Studio 8 w Mielcu Klub Muzyczny STUDIO powstał 20 lipca 2002 roku. Znajduje się w Mielcu przy ulicy Pułaskiego 2A. Obecnie właścicielem Klubu jest Studio 8 Sp. z o.o. Celem Klubu Studio jest tworzenie... Pułaskiego 2a, Mielec Od: alik Data: 27 października 2011, 13:55 więcej

Dostępne w kategoriach

music

Teksty
Ostatnie foty


Podziel się


QRCode

QRCode: Gruby Brzuch w Mielcu

Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Co się dzieje na FREESTYLE'u

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności