FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: FREESTYLE.pl >  Music >  Wydarzenia >  BOARDRIDERS mini ramp JAM + koncert...

Wydarzenia

BOARDRIDERS mini ramp JAM + koncert The STUBS


Od:
Redakcja
Ocena:
Ocena 0.00

Data wydarzenia: od 2012-05-11 16:00 do 23:00

Boardriders Sadyba
Specjalnie z okazji otwarcia BOARDRIDERES 11 maja od godziny 16.00 zapraszamy pod znany warszawski lokal PKP Powiśle gdzie zostanie rozstawiona minirampa na której odbędą się zawody deskorolkowe - best trick do lat 16 i w kategorii open.

Na biorących udział w zawodach czekają atrakcyjne nagrody: pierwsze miejsca nagrodzone zostaną kuponami, dzięki którym zwycięzcy będą mogli dobrać i złożyć kompletną deskorolkę. Drugie miejsce to dowolne buty DC, a trzecie - bluza. Nie zabraknie też dodatkowych nagród dla wszystkich, którzy na minirampie wykonają ciekawe triki - T-shirty BOARDRIDERS czekają! Nagrody oczywiście do odbioru w nowym sklepie BOARDRIDERS w centrum handlowym Sadyba.

W czasie imprezy nie zabraknie muzyki serwowanej przez DJów, a głównym wydarzeniem wieczoru będzie koncert rockandrollowego i związanego z deskorolką zespołu The Stubs, zagrany na minirampie.
Podczas trwania zawodów odbędzie się loteria z super nagrodami i kuponami rabatowymi, które będziecie mogli zrealizować już 16 maja na wielkim otwarciu sklepu BOARDRIDERS w Sadybie, które samo w sobie będzie następnym wydarzeniem, na które Was zapraszamy.

Miejsca

  • PKP Warszawa Powiśle PKP Warszawa Powiśle Warszawa Powiśle Kruczkowskiego 3B, Warszawa Od: pablo Data: 23 września 2010, 11:54 więcej

Dostępne w kategoriach

music skate skateboarding sport

TekstyGaleriaVideo

Podziel się


QRCode

QRCode: BOARDRIDERS mini ramp JAM + koncert The STUBS

Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Co się dzieje na FREESTYLE'u

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności