FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: FREESTYLE.pl >  Music >  Wydarzenia >  PEJA Slums Attack " Reedukacja"...

Wydarzenia

PEJA Slums Attack " Reedukacja" feat. Firma


Od:
Redakcja
Ocena:
Ocena 0.00

Data wydarzenia: od 2011-04-28 20:00 do 23:00

PEJA Slums Attack " Reedukacja" feat. Firma
wsparcie: Śliwa, Bez Kultury Skład

28.04 w krakowskim klubie Rotunda zagra legendarna formacja z Poznania w składzie DJ. Decks i Peja czyli Slums Attack. Promujący najnowszą płytę "Reedukacja", kóra pięć dni po premierze uzyskała status platynowej (debiut na pierwszym miejscu zestawienia OLiS).

Artyści poszerzą na te okazję skład o gości z płyty m.in: (Gandi Ganda, Śliwa) Na scenie zobaczymy też obchodzących niedawno 10-lecie istn...ienia chłopaków z Firmy. Podczas koncertu Peja, Śliwa, Gandi Ganda i DJ. Decks wykonają wspólnie z Bosskim i Tadkiem kawałek z najnowszej płyty Firmy "Pismaki(t)". Zdjęcia z wykonania wspólnego nagrania posłużą za materiał źródłowy do najnowszego teledysku o tym samym tytule.

Po pięciu latach przerwy do gry powraca jedna z czołowych formacji hip hopowych w kraju. Slums Attack w nie zmienionym od 1998 roku składzie (Peja, teksty i rap, DJ. Decks, produkcja i gramofony) oddają w Wasze ręce długo zapowiadany i oczekiwany album pod wymownym tytułem: "Reedukacja". Krążek, którego premiera odbędzie się 5 marca zawiera 18 premierowych utworów (ponad 70 minut muzyki wyprodukowanej przez Decksa przy wsparciu ekipy White House) plus dwa kawałki bonusowe. Na płycie pojawi się kilku zaproszonych przez SLU uznanych wykonawców głównego nurtu. Projekt wokalnie wspierają: O.S.T.R., Kali, Paluch, Kobra, Medi Top Glon, RY 23 oraz K8. Nie zabrakło jak zwykle artystów będących w przededniu fonograficznego debiutu (Śliwa, Kubiszew, Gandi Ganda).

Na krążku mamy też zagraniczne akcenty. Obok przedstawicieli podziemnej sceny nowojorskiej (Flakco, Clasho & 3 Credits) możemy usłyszeć też jej absolutną legendę, której tożsamości na razie nie ujawnimy. Płyta ukaże się nakładem wytwórni Fonografika. Już teraz informujemy, iż płyta ukaże się w dwóch wersjach (jedno i dwupłytowej). Wersja dwupłytowa zawierać będzie bonusowy krążek z instrumentalami oraz bonusową okładkę specjalnie przygotowaną na tę okoliczność.

BILETY JUŻ W SPRZEDAŻY- TYLKO W KASIE ROTUNDY:
30 zł przedsprzedaż
35 zł w dniu koncertu

Miejsca

  • Centrum Kultury Klub Rotunda Centrum Kultury Klub Rotunda Działające od 30 lat Centrum Kultury "Rotunda" wyróżnia bowiem, spośród innych prężnych ośrodków kultury studenckiej, wszechstronność opartych na planie koła sal, jak i niezwykła... Oleandry 1, Kraków Od: alik Data: 11 stycznia 2011, 09:03 więcej

Dostępne w kategoriach

music

Ostatnie foty

  • PEJA Slums Attack " Reedukacja" feat. Firma PEJA Slums Attack " Reedukacja" feat. Firma wsparcie: Śliwa, Bez Kultury Skład 28.04 w krakowskim klubie Rotunda zagra legendarna formacja z Poznania w składzie DJ. Decks i Peja czyli... ocena Od:Redakcja Data:18 kwietnia 2011, 18:31więcej

Podziel się


QRCode

QRCode: PEJA Slums Attack " Reedukacja" feat. Firma

Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Co się dzieje na FREESTYLE'u

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności