FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: FREESTYLE.pl >  Music >  Multimedia >  Video >  Nizioł ft. Parol, Polska Wersja -...

Video

Nizioł ft. Parol, Polska Wersja - W razie w

Od:
Redakcja   więcej video
Data:
3 grudnia 2014, 15:20


Nizioł ft. Parol, Polska Wersja - W razie w
Zamów preorder: http://preorder.pl/niziol-pretekst
Nizioł na fb: https://www.facebook.com/NiziolSzajkaSyndykat Polska Wersja na fb: https://www.facebook.com/pwpolskawersja Syndykat na fb:... więcej
Zamów preorder: http://preorder.pl/niziol-pretekst
Nizioł na fb: https://www.facebook.com/NiziolSzajkaSyndykat Polska Wersja na fb: https://www.facebook.com/pwpolskawersja Syndykat na fb: https://www.facebook.com/syndykator

"W razie w" to kolejny utwór, który promuje nadchodzący album Nizioła – Pretekst. W numerze udzielił się gościnnie skład Polska Wersja oraz Parol Syndykat. Za bit odpowiada Tytuz, a klip to dzieło ekipy 9Liter Filmy.

Debiutancki album Nizioła ukaże się 12 grudnia nakładem Banita Records we współpracy z opolską wytwórnią Step Records, która zapewnia promocję oraz dystrybucję materiału.

„Pretekst” to debiutancki album Nizioła, rapera reprezentującego krakowski skład Szajka. Muzyk przez ostatnie miesiące kompletował materiał, który w grudniu ujrzy światło dzienne. Rapera wspierają czołowe postacie polskiego rapu, m.in. Sokół, Lukasyno, Siwers, AK-47, Bonus RPK, KęKę, Popek, Kaczy czy Junior Stress.

Nizioł kojarzony jest przede wszystkim z featuringów. W ciągu ostatnich 12 miesięcy Nizioł pojawił się (lub pojawi) w ponad 40-u utworach, do których został zaproszony przez zaprzyjaźnionych raperów i składy. Ostatni jego singiel z Dawidziorem oraz Maciejem Maleńczukiem odbił się szerokim echem na lokalnej scenie. Krakowski raper powoli ugruntowuje swoją pozycję, a prawdziwym, trwałym fundamentem będzie album „Pretekst”. Warto również podkreślić, że na płycie gościnnie pojawiła się Monica Michael, finalistka brytyjskiej edycji „X Factor”. Nizioł to płodny artysta, który jednocześnie pracuje nad kolejnym projektem „Syndykat”.

Title: W razie w ;
Artist: Nizioł ;
Featuring: Parol Syndykat, Polska Wersja ;
Album: Pretekst ;
Producer: Tytuz ;
Lyrics: Nizioł, Parol, Jano, Hinol ;
Video: 9LITER FILMY ;
Label: Banita Records/Step Dystrybucja ;

Odpowiedzi video

Dostępne w kategoriach

music

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!

Podziel się


Najnowsze  


Podobne  


Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Co się dzieje na FREESTYLE'u

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności