FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: FREESTYLE.pl >  Music >  Multimedia >  Video >  Chada x RX ft. Bezczel, ZBUKU -...

Video

Chada x RX ft. Bezczel, ZBUKU - Manewry miłosne

Od:
Redakcja   więcej video
Data:
8 listopada 2014, 12:50


Chada x RX ft. Bezczel, ZBUKU - Manewry miłosne
Zamów "Efekt Porozumienia" 2CD: http://preorder.pl/chada-efekt-porozumienia Kup mp3: http://preorder.pl/plyty-w-mp3/utwory/manewry-milosne-mp3 Chada na fb: https://www.facebook.com/tomasz.chada RX... więcej
Zamów "Efekt Porozumienia" 2CD: http://preorder.pl/chada-efekt-porozumienia Kup mp3: http://preorder.pl/plyty-w-mp3/utwory/manewry-milosne-mp3 Chada na fb: https://www.facebook.com/tomasz.chada RX na fb: https://www.facebook.com/RXprodukcja Bezczel na fb: https://www.facebook.com/Bezczel ZBUKU na fb: https://www.facebook.com/zbuku

Pobierz dzwonek! Wyślij SMS o treści HIT.62212 na numer 7268 (cena za wysłanie SMS 2,46 zł brutto)

Pobierz MP3! Wyślij SMS o treści HIT.62515 na numer 7368 (cena za wysłanie SMS 3,69 zł brutto) reg.: www.hitmuza.pl CTM Mobiltek S.A.

"Manewry miłosne" to jeden z głównych singli promujących album Chady i RX-a pt. "Efekt Porozumienia". Gościnnie w nagraniu pojawił się Bezczel oraz ZBUKU. Za zdjęcia i montaż odpowiada ekipa The New Black.

Zamów album Chady: http://preorder.pl/chada-efekt-porozumienia

„Manewry miłosne” to dla nas jeden z najważniejszych singli w tym roku. Do utworu Chada zaprosił Bezczela oraz ZBUKA, dwóch MC mocno kojarzonych z naszym labelem. Razem z ekipą The New Black dołożyliśmy wszelkich starań, aby klip był na tak wysokim poziomie, jak sam utwór. Patent „Bonnie i Clyde” idealnie wkomponował się w treść nagrania.” – usłyszeliśmy w Step Records.

Po raz pierwszy za warstwą muzyczną całej płyty Chady odpowiada jeden producent. Raper powierzył pieczę nad muzyką RX-owi, który posiada bogatą, 15-letnią dyskografię rozpoczynającą się od produkcji na pierwsze solowe płyty Onara, „Historie z Sąsiedztwa” Płomień 81 czy „Notes” TDF-a. W swojej twórczości RX opiera się przede wszystkim na własnej kompozycji oraz rozbudowanych aranżacjach, a jeśli już używa sampli robi to w sposób kreatywny oraz nietuzinkowy.

Gościnnie na płycie pojawiło się sporo wykonawców. Mamy przekrój całej sceny rozpoczynając od topowych MC kończąc na mniej znanych artystach. Premiera płyty została zapowiedziana na grudzień 2014 roku.

Title: Manewry milosne ;
Artist: Chada x RX ;
Featuring: Bezczel, ZBUKU ;
Album: Efekt Porozumienia ;
Producer: RX ;
Lyrics: Chada, Bezczel, ZBUKU ;
Studio: 3/4 Underground Studio ;
Mix / Mastering: Puzzel ;
Video: The New Black;
Label: Step Records ;

Odpowiedzi video

Dostępne w kategoriach

music

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!

Podziel się


Najnowsze  


Podobne  


Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Co się dzieje na FREESTYLE'u

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności