FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: FREESTYLE.pl >  Music >  Multimedia >  Video >  Proceente - Trzeba wierzyć feat....

Video

Proceente - Trzeba wierzyć feat. Skorup (prod. Zbylu, scratch DJ Te)

Od:
alik   więcej video
Data:
3 kwietnia 2014, 09:47


Proceente - Trzeba wierzyć feat. Skorup (prod. Zbylu, scratch DJ Te)
Subskrybuj nasz kanał i bądź na bieżąco: http://www.youtube.com/user/AlohaEnt?sub_confirmation=1

Proceente "Znaki Zapytania 2" - odsłuch:
... więcej
Subskrybuj nasz kanał i bądź na bieżąco: http://www.youtube.com/user/AlohaEnt?sub_confirmation=1

Proceente "Znaki Zapytania 2" - odsłuch:
https://www.youtube.com/watch?v=EXPtIvbVkm0&list=PL2vHqZkdBvsg2j3XoNw6mYstvzn2UUYxw

Kup mixtejp Proceente "Znaki Zapytania 2":
http://www.alohasklep.pl/plyty-muzyczne/403-plyta-proceente-znaki-zapytania-2-mixtape-preorder-gratis.html

Proceente na fb: https://www.facebook.com/proceente40

Proceente - Trzeba wierzyć feat. Skorup (prod. Zbylu, scratch DJ Te):

"Utwór "Trzeba wierzyć" nagrałem po raz pierwszy kilkanaście lat temu, w założeniu miał to być ironiczny hymn ku pokrzepieniu serc. Teraz wszedłem do studia kolejny raz i nawinąłem... prawie ten sam tekst co wtedy. Do rozważań autora dołączył się Skorup, jeden z moich ulubionych MC's i, co równie ważne, świetny ziomek, z którym spotkaliśmy się po raz pierwszy dekadę temu na Mazurach. Autorem bitu jest tym razem Zbylu, wynika to z faktu, że oryginał autorstwa TMK Poleja gdzieś się zawieruszył. Całość ko epikurejskim stylu dopełnia mój człowiek DJ Te."

Wraz z nadejściem wiosny Proceente wypuszcza nowy mixtejp pt. „Znaki Zapytania 2". Jest to muzyczny eksperyment polegający na świeżej interpretacji tematów i bitów z wydanej 10 lat temu płyty Proceente „Znaki Zapytania".
Koncept „Znaków Zapytania 2" sprawia, że Proceente cofa się o dekadę, aby jeszcze raz zadać pytania stanowiące o fundamencie jego hip-hopowej twórczości. Każdy z utworów został potraktowany przez autora bardzo indywidualnie, dlatego niektóre kawałki ze „Znaków Zapytania 2" mocno nawiązują do pierwowzorów, inne wymagały głębokich zmian tekstowych. W efekcie treść i forma projektu nawiązują bezpośrednio do przeszłości, ale są świeże i aktualne.
Na warstwę muzyczną składają się produkcie Malina, Kociołka i TMK Poleja z płyty „Znaki Zapytania", która ukazała się w marcu 2004. Dodatkowo dwa nowe bity dołożył Zbylu. Wynika to z faktu, że dwa podkłady sprzed dekady zaginęły i trzeba je było czymś zastąpić.
Proceente zaprosił na „Znaki Zapytania 2 Mixtape" grono wyjątkowych emcees, muzycznych przyjaciół i zaufanych kamratów z Aloha Entertainment. Zwrotki dograli Igorilla, Skajsdelimit, Klemens, Maxim / Blaze, Siódmy, Bleiz, Parker i Pudel z Echo oraz Skorup. W kawałku „Dobre Chwile" wokalu użyczyła Mimi z Mimi Manu.
Ważnym elementem projektu „Znaki Zapytania 2" jest DJ Te, który w całości odpowiada za oprawę dj'ską mixtejpu. Reprezentant Chojnic dorzucił do każdego z utworów wyjątkowe scratche i hip-hopowe (ale nie tylko!) cytaty, które ściśle korespondują z przekazem Proceente.
Nie licząc części gościnnych zwrotek, wszystkie wokale na mixtejp zostały zrealizowane przez Zbyla w stołecznym NADStudio. Zbylu zajął się również miksem i masteringiem całości.
Za projekt graficzny „Znaków Zapytania 2" odpowiada Konrad Smolarski. Ten sam grafik zaprojektował 10 lat temu poligrafię do płyty „Znaki Zapytania". Zdjęcia wykonał Tomek Karwiński, który współpracował z Proceente także przy mixtejpie „Dzień Z Życia Mistrza Ceremonii".
Przez najbliższe trzy tygodnie kolejne utwory z mixtejpu, w kolejności niekoniecznie chronologicznej, każdy z autorskim komentarzem od Proceente, będą pojawiać się sukcesywnie na kanale YT AlohaEnt.
Fizyczna premiera mixtejpu „Znaki Zapytania 2" zaplanowana jest na 4 kwietnia, czyli w dniu hucznej imprezy w klubie 55 z okazji 7. Urodzin wydawnictwa Aloha Entertainment. Tego dnia Proceente udostępni mixtejp do pobrania na swoim fanpage'u fb/proceente40.

7. Urodziny Aloha Ent:
https://www.facebook.com/events/471781779594491/

Dla pierwszych 100 osób z biletem w klubie - mixtejp Proceente "Znaki Zapytania 2" GRATIS! Dla pozostałych osób z biletem mixtejp po 5 pln!

Po drugie! Bilety na urodziny są ręcznie numerowane. Mamy trochę gadżetów od California Skateshop, Student Travel i AlohaSklep.pl, trakcie imprezy przeprowadzimy losowanie i wytypujemy 3 zwycięzców, którzy zgarną pakiety nagród od sponsorów imprezy!

Odpowiedzi video

Dostępne w kategoriach

music

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!

Podziel się


Najnowsze  


Podobne  


Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Co się dzieje na FREESTYLE'u

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności