FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: FREESTYLE.pl >  Music >  Multimedia >  Video >  Hukos - Fakty i mity (prod. Qciek)

Video

Hukos - Fakty i mity (prod. Qciek)

Od:
Goora   więcej video
Data:
6 kwietnia 2012, 11:11


Hukos - Fakty i mity (prod. Qciek)
Album "Knajpa Upadłych Morderców" w wersji 2CD dostępny na http://www.preorder.pl. Hukos na fb: http://www.facebook.com/hukos Elade na fb: http://www.facebook.com/eladewear

Do... więcej
Album "Knajpa Upadłych Morderców" w wersji 2CD dostępny na http://www.preorder.pl. Hukos na fb: http://www.facebook.com/hukos Elade na fb: http://www.facebook.com/eladewear

Do premiera debiutanckiej płyty Hukosa „Knajpa Upadłych Morderców" pozostały 3 tygodnie, w związku z czym wytwórnia Step Records oraz firma Elade Wear (http://www.elade.pl) rozpoczynając ofensywę singlową zaprasza do oglądania najnowszego klipu „Fakty I Mity".

Za muzykę w nagraniu odpowiada Qciek. Obraz powstał w Krakowie dzięki pracy ekip filmowej Evil Eye Studio. Album Hukosa w limitowanej wersji 2CD znajdziesz na http://ww.preorder.pl (edycja limitowana jest dostępna tylko do dnia premiery, tj. 27.04.2012)

Utwór „Fakty i Mity" to kolejny solowy singiel Hukosa potwierdzający siłę debiutanckiej płyty tkwiącą w przemyślanych i dopracowanych wersach zarówno gospodarza, jak i zaproszonych gości. To także komentarz obecnej sytuacji polityczno-społecznej. „Tekst do „Faktów i Mitów" powstał parę miesięcy temu. Jest to najświeższy kawałek z płyty, który nagrałem dosłownie na kilka godzin przed zamknięciem całego materiału. Początkowo nie do końca byłem pewien czy wrzucać kolejny kontrowersyjny track na krążek, ale muzyka ma być szczera i tego się trzymajmy" -- mówi Hukos.

Odpowiedzi video

Dostępne w kategoriach

music

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!

Podziel się


Najnowsze  


Podobne  


Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Co się dzieje na FREESTYLE'u

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności