FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: FREESTYLE.pl >  Music >  Multimedia >  Video >  Aloha 40% - Proceente, Siódmy,...

Video

Aloha 40% - Proceente, Siódmy, Hades, Muflon, DJ Kebs - W głowie się nie mieści (HD)

Od:
Redakcja   więcej video
Data:
4 kwietnia 2012, 08:08


Aloha 40% - Proceente, Siódmy, Hades, Muflon, DJ Kebs - W głowie się nie mieści (HD)
Zamów płytę ALOHA 40%: http://www.alohasklep.pl/

Prezentujemy teledysk "W głowie się nie mieści", czyli kolejny singiel promujący 3-płytową kompilację ALOHA 40%. W kawałku... więcej
Zamów płytę ALOHA 40%: http://www.alohasklep.pl/

Prezentujemy teledysk "W głowie się nie mieści", czyli kolejny singiel promujący 3-płytową kompilację ALOHA 40%. W kawałku mikrofonowy kunszt pokazują Proceente, Siódmy (Echinacea), Hades (Hifi Banda) oraz Muflon, autorem cutów jest DJ Kebs (Hifi Banda).

"W głowie się nie mieści" to ponadczasowy kolarz formy i treści, synteza pogłębionej obserwacji rzeczywistości oraz odczuć dotyczących życia w miejskiej scenerii XXI wieku. Autorem teledysku jest grupa The New Black. Klip powstał w kolaboracji z firmą MASSDNM .

Teledysk został nakręcony pod koniec lutego w podwarszawskiej Radości. Plan zdjęciowy uświetnili swoja obecnością m.in. Hifi Banda, Wujek Samo Zło, Kfiat, Łysonżi, Artour z Pizzy z Radości wraz z rodziną, Łysonżi Dżonson, ...małpa makak oraz papuga Ara. Melanżowy klimat obrazu ma na celu uwypuklenie pozytywnego przesłania płynącego z kawałka.

ALOHA 40% to projekt jakiego jeszcze nie było - 190 minut muzyki ( ponad 3 godziny!) i 100 gości z całej Polski. Pomysłodawcą i głównym realizatorem epickiej kompilacji jest Proceente -- raper, wydawca, freestyle'owiec i aktywista. Gospodarz zaprosił do udziału w projekcie plejadę artystów: muzyków związanych z wydawnictwem Aloha Entertainment, zaprzyjaźnionych mistrzów hip-hopu oraz młode talenty reprezentujące rap przyszłości.

Najświeższe informacje dotyczące kompilacji ALOHA 40% oraz trasy koncertowej ALOHA 40% TOUR można znaleźć na oficjalnych stronach projektu http://www.alohaentertainment.pl/ oraz http://www.facebook.com/proceente40.

Odpowiedzi video

Dostępne w kategoriach

music

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!

Podziel się

Reklama-Jak zamawiać?
Pokazy Winterland Finał Mistrzostw Świata SuperEnduro 2020
Freestyle Heroes 2020


Najnowsze  


Podobne  


Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Co się dzieje na FREESTYLE'u

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności