FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: FREESTYLE.pl >  Music >  Multimedia >  Video >  Cira feat. Kisiel - Gołąb Jutra -...

Video

Cira feat. Kisiel - Gołąb Jutra - mini zwiastun

Od:
alik   więcej video
Data:
27 września 2011, 14:29


Cira feat. Kisiel - Gołąb Jutra - mini zwiastun
PROFIL CIRY NA FACEBOOKU - http://www.facebook.com/cirson

Wytwórnia Step Records może pochwalić się kolejnym ciekawym nabytkiem. Ich szeregi powiększyły się o białostockiego... więcej
PROFIL CIRY NA FACEBOOKU - http://www.facebook.com/cirson

Wytwórnia Step Records może pochwalić się kolejnym ciekawym nabytkiem. Ich szeregi powiększyły się o białostockiego rapera CIRĘ, współautora płyty "Pali się" przez wielu uważanych za klasyczną podziemną pozycję, oraz twórce płyt "Zapracowany Obibok" i "Zapracowany Obibok 2". Raper pracuje właśnie nad wspólnym wydawnictwem z Hukosem, które światło dzienne ujrzy prawdopodobnie w 2012 roku.
Cira (czyli Michał Ciruk) to 28-letni raper urodzony w Białymstoku; współzałożyciel składu Panorama Paru Faktów (razem z Hukosem, Pankracem i Szafranem), a prywatnie nauczyciel języka angielskiego i właściciel jednego z najciekawszy flow w naszym kraju. O jego nienagannej technice przekonali się wszyscy, którzy mieli okazję słyszeć Cirę płynącego po bitach na takich produkcjach jak "Słowotok" czy "Cirap". Czapki z głów.

Obecnie raper pracuje razem ze swoim wieloletnim przyjacielem Hukosem nad wspólnym projektem, który będzie spójną, mocną produkcją nawiązującą do klasycznych nowojorskich brzmień z lat 90'. Większość tekstów na wspólny krążek Ciry i Hukosa jest już gotowych. Raperzy są obecnie w fazie poszukiwań/selekcji bitów. Wydawnictwo to ukaże się nakładem Step Records w 2012 roku. Więcej informacji wkrótce.

Odpowiedzi video

Dostępne w kategoriach

music

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!

Podziel się


Najnowsze  


Podobne  


Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Co się dzieje na FREESTYLE'u

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności