FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: FREESTYLE.pl >  Music >  News >  Niespodzianka od Taco Hemingwaya -...

News

Niespodzianka od Taco Hemingwaya - "POCZTÓWKA Z WWA, LATO '19"

Od:
Redakcja 
Data:
24 lipca 2019, 09:52
Ocena:
Ocena 0.00
Cała płyta dostępna już w digitalu! Znamy pełną listę gości!

Nie lada gratka dla wszystkich fanów Taco Hemingwaya. Niespełna 3 tygodnie przed premierą nowego solowego projektu artysta zdecydował się opublikować całą płytę w serwisach streamingowych. Premiera fizycznego wydania "POCZTÓWKI Z WWA, LATO '19" zapowiedziana została na 9 sierpnia. Na oficjalnej stronie www.tacohemingway.com trwa preorder limitowanej wersji albumu wzbogaconej o 2 bonusowe utwory.

"Pocztówkę" Taco Hemingwaya możecie odsłuchać w całości zarówno na YouTube, jak i za pośrednictwem popularnych serwisów streamingowych:


Playlista YouTube

http://soundline.biz/TacoHemingwayPocztowkazWWAlato19/

Nowa płyta zawiera 11 premierowych utworów, gdzie gościnnie usłyszymy m.in. Pezeta, Dawida Podsiadło, Rasa, Kizo, Rosalie i schaftera. Pełna tracklista przedstawia się następująco:

01. CZŁOWIEK Z DZIURĄ ZAMIAST KRTANI

02. ANTYSMOGOWA MASKA W MOIM CARRY-ON BAGGAGE FEAT. Pezet

03. LECI NOWY FUTURE

04. W PIĄTKI LEŻĘ W WANNIE FEAT. Dawid Podsiadło

05. WWA VHS FEAT. Ras

06. WYTRAWNE (Z NUTĄ DESPERACJI)

07. WUJEK DOBRA RADA

08. TIJUANA FEAT. Kizo

09. SANATORIUM FEAT. Dawid Podsiadło, Rosalie.

10. ALERT RCB FEAT. schafter

11. KABRIOLETY

Na preorderowej wersji albumu znajdą się jeszcze 2 dodatkowe bonus tracki. Limitowane wydanie można wciąż zamawiać za pośrednictwem strony:

https://tacohemingway.shop/product/13974-taco-hemingway-pocztowka-z-wwa-lato-19-ltd-cd/

Fizyczny release został też wzbogacone o zestaw pocztówek dedykowanych każdemu z utworów. Sam Taco genezę powstania i charakter nowego projektu opisał w następujących słowach:

"Jeszcze na początku maja pisałem zupełnie inną płytę. Obiecałem sobie, że tym razem dam sobie tyle czasu, ile będzie trzeba. Zapowiedziana na rok 2019 przerwa wydawnicza miała być więc wymogiem logistycznym. Okazało się jednak, że jestem uzależniony od wydawania nowego materiału w lato. Cóż począć. I tak właśnie powstała “Pocztówka”. Po roku 2018, erze silnego skupiania się na sobie (“SOMA” + “Café Belga” + “Flagey”), czas wymienić lustro na teleskop i wrócić do obserwowania miasta i społeczeństwa. (...) Jako że nic mnie tak nie mierzi jak mitologizacja poetów, muzyków i artystów, powiem to najprościej jak się da: przed tobą znajduje się seria dźwięków i garść obserwacji. Tylko i aż tyle. Nie jest to rozprawka ani reportaż. Nie jest to esej ani epopeja. Nie jest to manifest, memoir ani moralitet. Jest to pocztówka. Oto kilka opowieści z Warszawy. Ode mnie, dla was. Niechaj umili wam to kolejne burzliwe lato."

Dostępne w kategoriach

music

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!

Podziel sięNajnowsze  


Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Co się dzieje na FREESTYLE'u

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności