FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: FREESTYLE.pl >  Music >  News >  Mosad/Dybiec - Top

News

Mosad/Dybiec - Top

Od:
Redakcja 
Data:
17 maja 2019, 14:04
Ocena:
Ocena 0.00

"Top" to ostatnia zapowiedź albumu "Lepsze Zło" duetu Mosad/Dybiec. Materiał ukaże się w całości już za tydzień, czyli 24 maja 2019 roku na kanale YouTube ProstoTV, a także w serwisach streamingowych. Album tak jak wszystkie poprzednie single utrzymany jest w nowoczesnej stylistyce, która wynika z połączenia elektronicznych bitów Andrzeja Dybca oraz zajawki na "techno rap" Mosada.

Bio:

Mosad:

Raper z rocznika 1991 urodzony w Warszawie, który przygodę z rapem zaczął w roku 2009. Ma za sobą kilkaset występów na żywo w całym kraju oraz poza granicami Polski. Nagrywał na klasycznych bitach, trapowych, a teraz zajął się techno rapem ponieważ od najmłodszych lat jara się muzyką elektroniczną. W 2017 roku jego drogi przecięły się z Andrzejem Dybcem, który dostarcza mu muzykę zgodną z jego fascynacjami. Po stworzeniu kilku numerów postanowili współpracować pod wspólnym szyldem i zająć się na poważnie techno rapem.

Andrzej Dybiec:

Znany również jako "Bez Struktury", 26-letni producent muzyczny pochodzący z Warszawy. Od 2009 roku zajmuje się tworzeniem muzyki klubowej i elektronicznej. Jego największym - jak do tej pory - osiągnięciem było wydanie dwóch remixów w Szwajcarskim oddziale Universal Music. Ponadto jego utwór był emitowany w węgierskiej audycji Ministry of Sound. Pracował z takimi wykonawcami jak: Solar, Wuwunio, 2sty, Zetenwupe, Frosti Rege, Empiria (Mor W.A.). 

Singiel na yt:


Streamingi:

https://bit.ly/2VvDEHh

Dostępne w kategoriach

music

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!

Podziel sięNajnowsze  


Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Co się dzieje na FREESTYLE'u

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności