FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: FREESTYLE.pl >  Music >  News >  B-boy Kangur zdobywa ostatnią...

News

B-boy Kangur zdobywa ostatnią dziką kartę do Red Bull BC One Cypher Poland

Od:
Redakcja 
Data:
2 kwietnia 2019, 10:35
Ocena:
Ocena 0.00

 Do samego końca trwała walka o ostatnią dziką kartę do Red Bull BC One Cypher Poland. Spośród czwórki B-Boys młodego pokolenia to właśnie Kangur wygrał trwające dwa tygodnie głosowanie, a tym samym dołączył do grona TOP8, czyli zawodników, którzy wezmą udział w Cypherze bez konieczności udziału w eliminacjach. Już 14 kwietnia w Krakowie zawalczy on o tytuł najlepszego B-Boy’a w Polsce oraz o przepustkę do międzynarodowego Last Chance Cypher, który w tym roku odbędzie się w Indiach.

O przyznaniu ostatniej, dzikiej karty do prestiżowych zawodów breaking’owych Red Bull BC One Cypher Poland zdecydowali internauci. Przez dwa tygodnie na stronie www.redbull.pl/bcone można było oddawać głosy na czterech B-Boy’ów: Chorzela, Wigora, Lil Drilla i Kangura. To właśnie tych dwóch ostatnich szybko wysunęło się na czołówkę głosowania i walczyło o przychylność internautów. Rywalizacja na głosy trwała do ostatnich godzin. Finalnie wygrał Kangur, który zgarnął aż 9969 głosów! Lil Drill zdobył zaś 9902 głosów i tym samym zajął drugie miejsce. Łącznie na wszystkich czterech B-Boy’ów oddano 23 003 głosów.

Pochodzący z Białegostoku B-Boy Kangur miał już okazję spróbować swoich sił w Red Bull BC One Cypher Poland. W ubiegłym roku dostał się z eliminacji do TOP16. Należy do ekipy Bangers Crew, reprezentuje także projekt Dom Latających Tancerzy. Jak sam twierdzi cały czas się rozwija, wiele podróżuje i zbiera potrzebne doświadczenie.

W tym roku, dzięki zwycięstwie w głosowaniu, Kangur dołączył do siódemki B-Boys, którzy 14 kwietnia powalczą w Red Bull BC One Cypher Poland. Oni mają już zagwarantowane miejsce w Cypherze, lecz poza nimi w bitwach udział weźmie również ośmiu B-Boys, którzy przejdą fazę eliminacji, odbywających się w Forum Wydarzeń bezpośrednio przed Cypherem. Aby zapisać się do udziału w elimienacjach należy wypełnić formularz dostępny na www.redbull.pl/bcone. Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego warto zgłosić swój start, zanim będzie za późno.

Niedzielne zawody będą zwieńczeniem trzydniowego Campa, który od 12 do 14 kwietnia zagości w krakowskim Forum Wydarzeń. Przez cały weekend odbywać się tam będą warsztaty i bitwy breaking’owe oraz street dance’owe. Specjalnie na to wydarzenie do Krakowa przyjadą uznani tancerze, którzy będą oceniać zmagania Polaków oraz poprowadzą warsztaty.

Bitwy breaking’owe sędziować będą: Hong 10, Poe One, Bartazz, zaś bitwy street styles: Greenteck, Martha i Temps. Piątka z nich poprowadzi również darmowe warsztaty. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc obowiązują wcześniejsze zapisy. Druga tura zapisów na warsztaty rusza 2 kwietnia. Szczegóły na www.redbull.pl/bcone.

Red Bull BC One Camp Poland 2019

12 - 14 kwietnia 2019

Forum Wydarzeń, ul. Marii Konopnickiej 28, Kraków

BILETY NA RED BULL BC ONE CYPHER POLAND  (14 kwietnia godz. 17:30): https://going.pl/bcone

www.redbull.pl/bcone

Facebook

#RedBullBCOne

Dostępne w kategoriach

music street

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!

Podziel sięNajnowsze  


Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Co się dzieje na FREESTYLE'u

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności