FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: FREESTYLE.pl >  Music >  News >  Wielki finał In the House by...

News

Wielki finał In the House by Desperados podbił imprezową Warszawę

Od:
Redakcja 
Data:
22 stycznia 2019, 09:47
Ocena:
Ocena 0.00

Wielki Finał eksperymentalnego projektu imprezowego „In the House by Desperados”. Zobaczcie relację z największej sylwestrowej domówki w Polsce.

W Sylwestrową noc w Warszawie odbył się finał najbardziej oryginalnego konceptu imprezowego roku, podczas którego imprezowe składy zmierzyły się w ostatecznym pojedynku na najlepszą domówkę w kraju. To były cztery szalone imprezy nie do podrobienia, a wszystko z gościnnym udziałem gwiazd światowej sceny elektronicznej: Jonasa Rathsmana, Butcha, Benjamina Damage’a i Matthew Dekay’a.

IN THE HOUSE BY DESPERADOS Foto: IN THE HOUSE BY DESPERADOS
Na prawdopodobnie największej domówce w Polsce Nowy Rok powitało wspólnie kilkaset osób. A wszystko w Małej Warszawie po praskiej stronie Wisły – stołecznej miejscówce, która na tę jedną noc stała się epicentrum imprez w stylu DIY.

DOMÓWKOWY MARATON

- Za nami Wielki Finał eksperymentalnego projektu imprezowego „In the House by Desperados”. W tej niekonwencjonalnej akcji jako pierwsza marka w Polsce realizację naszej kampanii oddaliśmy w ręce konsumentów. A oni spisali się naprawdę epicko! – mówi Anna Wood, zarządzająca marką Desperados. Najpierw w 4 miastach, w 4 kamienicach 16 imprezowych składów zorganizowało 16 odjechanych domówek. A na zakończenie projektu zwycięzcy eliminacji odpalili 4 różne imprezy w jednym miejscu w najbardziej imprezową noc roku – Sylwestra.

O unikalną nagrodę – apartament do mieszkania i imprezowania na cały 2019 rok - zmierzyły się składy: Summer Crew (Gdańsk), Projekt012 (Kraków), Castle Rave – Attic Spirits (Warszawa) i The Bicycle Crew (Wrocław).

Sylwestrowa noc w Małej Warszawie na ul. Otwockiej 14 okazała się epicentrum imprezowej kreatywności i najlepszych muzycznych wibracji. Skład z Gdańska przeniósł nas wprost do fabuły „50. twarzy Greya”, a Wrocław zapełnił parkiet pachnący świeżymi choinkami. Na domówce ekipy z Krakowa panował klimat vintage, a stołeczny skład zaserwował nam niebanalny miks muzycznych doznań w naprawdę klimatycznej scenerii. Sylwestrowego klimatu dopełnili goście – w maskach, przebraniach i fantazyjnych kreacjach. A wśród nich Karolina Gilon i Dwa Sławy. Influencerzy zaliczyli wszystkie domówki w projekcie „In the House by Desperados” i zgodnie przyznają, że takiej dawki imprezowej kreatywności jeszcze nie widzieli.

IN THE HOUSE BY DESPERADOS Foto: IN THE HOUSE BY DESPERADOS
Wybór zwycięskiej ekipy należał do imprezowiczów. To oni w dedykowanej aplikacji głosowali na swoich faworytów.
W całym tym projekcie każdy z uczestników budował wyjątkowość tego wydarzenia. My mogliśmy wyrazić swój styl i cieszymy się, że został doceniony – mówią zwycięzcy „In the House by Desperados”. Po zaciętej walce do ostatniego bitu to to warszawski skład Castle Rave – Attic Spirits został mistrzem domówek.

ODPAL WŁASNĄ DOMÓWKĘ DIY

Kontynuacją akcji „In the House by Desperados” jest trwający projekt „Domówki DIY”. W tej realizowanej wspólnie z platformą crowfundingową Wspieram.to pierwszą w historii ogólnopolską imprezową zrzutką, Desperados pomoże zrealizować najbardziej kreatywne domówkowe marzenia i dołoży się do wyłonionych spośród zgłoszeń 20 najlepszych projektów. Start zbiórek na platformie Wspieram.to już 11 stycznia br.

Dostępne w kategoriach

music street

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!

Podziel sięNajnowsze  


Ostatnio dołączyli

Co się dzieje na FREESTYLE'u

 • alik
 • Skejcik
 • VIENIO
 • Forfiter
 • mgl
 • Redakcja
 • lotar
 • Jakub Kosmowski
 • Macko
 • troy5166
 • Titangel
 • SundayXvip
 • aybnb51
 • ysqaz62
 • ursula5198
 • margeles
Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności