FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: FREESTYLE.pl >  Music >  News >  Finał Projektu Tymczasem już w...

News

Finał Projektu Tymczasem już w najbliższy weekend w Krakowie

Od:
Redakcja 
Data:
3 października 2018, 13:50
Ocena:
Ocena 0.00
Czołówka polskiego rapu na jednej scenie… teatru!

Po brawurowych reinterpretacjach czterech utworów i niezłym namieszaniu na rodzimej scenie hip-hopowej, pora na finał akcji sponsorowanej przez markę EB. W ramach wydarzenia podsumowującego Projekt Tymczasem do Sokoła, Pezeta, Żabsona i Sitka dołączy dziesięciu czołowych polskich raperów, którzy wykonają jedne z najważniejszych utworów w swoim dorobku. 

A wszystko to na deskach jednej z najbardziej zabytkowych scen w naszym kraju – teatru im. Juliusza Słowackiego w Krakowie. Całość będzie można zobaczyć online już 6 października o 21.00 w serwisie Onet, na Facebooku marki EB oraz na kanale YouTube Tymczasem EB.


Sokół, Pezet, Żabson, Sitek oraz Białas, Hades, Małpa, Otsochodzi, PlanBe, Rasmentalism, Sarius, Tede, i Włodi – taki skład zbierze się już 6 października we wnętrzach krakowskiego teatru im. Słowackiego, żeby wykonać swoje najważniejsze numery podczas finału Projektu Tymczasem. Czołówce polskiego rapu w warstwie muzycznej wtórował będzie mistrz turntablismu i legenda polskiego hip-hopu – DJ Falcon. Sobotnie wydarzenie nie będzie jednak zwyczajnym koncertem, a multimedialnym widowiskiem wykorzystującym wszystkie atuty teatralnej przestrzeni. Można się zatem spodziewać naprawdę spektakularnego i zaskakującego w formie pokazu.

Sokół, EB Projekt TYMCZASEM Foto: Sokół, EB Projekt TYMCZASEM
Żabson, Projekt TYMCZASEM Foto: Żabson, Projekt TYMCZASEM
Całość zostanie podzielona na cztery akty nawiązujące do utworów zinterpretowanych w ramach Projektu Tymczasem przez Sokoła, Pezeta, Żabsona i Sitka. W Krakowie usłyszymy więc nową odsłonę kawałków „Ukryty w mieście krzyk”, „Chcemy być wyżej”, „Piroman” oraz „Mogę wszystko”. W kolejnych aktach pojawią się też utwory pozostałych artystów – tracklista będzie złożona z wielkich klasyków, ale nie zabraknie też najpopularniejszych numerów ostatnich lat. Całość stworzy spójną narrację o idei Tymczasem – okresie w życiu człowieka między młodością, a dojrzałością, który jest czasem eksperymentów, szukania inspiracji, dzielenia się doświadczeniami i cieszenia się chwilą. Podczas spektaklu artyści pokażą, że pewne napięcia wciąż towarzyszą młodym ludziom, podobnie jak miało to miejsce w latach 90-tych.

Pezet EB Projekt TYMCZASEM Foto: Pezet EB Projekt TYMCZASEM
Taka doborowa ekipa wymagała charyzmatycznego lidera. Dlatego nad koncepcją Projektu Tymczasem czuwał Steez z duetu PRO8L3M – jedna z najbardziej szanowanych postaci w polskim rapie. Prace nad przygotowaniami wydarzenia można zobaczyć w kolejnym odcinku docuseries, który dostępny jest na stronie wydarzenia oraz kanale YouTube nigdystopTV. W materiale można zobaczyć wizję lokalną w teatrze im. Słowackiego.

Sitek, EB Projekt TYMCZASEM Foto: Sitek, EB Projekt TYMCZASEM
Przy tak świetnej obsadzie, nie można się dziwić, że bilety na wydarzenie wyprzedały się błyskawicznie. Ale ci, którym nie uda się obejrzeć finału w Krakowie, będą mogli zobaczyć wydarzenie na żywo w internecie. Całość będzie streamowana online już 6 października o 21.00 w serwisie Onet, na Facebooku marki EB oraz na kanale YouTube Tymczasem EB. W oczekiwaniu na wielki finał Projektu Tymczasem pozostaje odświeżyć sobie cztery klipy promujące to przedsięwzięcie: „Chcemy być wyżej” Sokoła, „Piromana” Pezeta, „Ukryty w mieście krzyk” Żabsona oraz „Mogę wszystko” Sitka.

Więcej informacji na: www.projekttymczasem.pl

Wyłącznym sponsorem wydarzenia jest marka EB.

Dostępne w kategoriach

music

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!

Podziel się


Reklama-Jak zamawiać?
Heavy Water

Najnowsze  


Ostatnio dołączyli

Co się dzieje na FREESTYLE'u

 • alik
 • Skejcik
 • VIENIO
 • mgl
 • Forfiter
 • Redakcja
 • Macko
 • Klaudia Stój
 • lotar
 • vezxu89
 • aybnb51
 • margeles
 • pogrzebowyeu
 • SundayXvip
 • laineqtfz
 • acsoz86
Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności