FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: FREESTYLE.pl >  Music >  News >  Masego zagra na tegorocznej edycji...

News

Masego zagra na tegorocznej edycji HHK!

Od:
Redakcja 
Data:
28 lipca 2017, 12:17
Ocena:
Ocena 0.00
HIP HOP KEMP 2017

Też czujecie w powietrzu to przyjemne podniecenie na myśl, że za równe trzy tygodnie wszyscy razem spotkamy się pod skąpaną w Hradcowym słońcu sceną, by wspólnie bawić się podczas najbardziej klimatycznego festiwalu Europy? Tak, tak, do tegorocznej edycji Hip Hop Kempu zostało tylko 20 dni, a to rewelacyjny moment na to, by jeszcze raz podkręcić programowe emocje kolejną wrzutką rap graczy z całego świata! Dzisiaj do składu imprezy wskakuje przede wszystkim pochodzący z Virginii kocur Masego, ale też europejska ekipa w postaci składów Supa and Jožiš Bangerer, Retrogott & Hulk Hodn oraz The Top Stoppers.

O Masego mówi się otwarcie, że wynosi współczesną rapgrę na zupełnie nowy poziom jakości, czerpiąc garściami ze swojego muzycznego wykształcenia oraz najlepszych wzorców klimatu wschodniego wybrzeża! Jego produkcje przepełnione są głębokimi, soulowo – jazzującymi kompozycjami, które idealnie współgrają z trapową naturą tego świeżaka. Jego przygoda rozpoczęła się na YouTube, gdzie chwalił się światu swoimi bitami, opartymi na grze saksofonu i brzmieniu Abletona. Jego potencjał został momentalnie wychwycony przez producentów z całego świata, a jego oficjalnym fanem został nawet sam Kaytranada. Nic w tym zresztą dziwnego, jeśli sceniczny wizerunek Masego otwarcie porównuje się do Pharrella Williamsa. Jeśli wciąż w pamięci macie nieprawdopodobne show, które w zeszłym roku na kempowej scenie zaserwował Anderson Paak., to miejcie tym razem oko na Masego, bo do niego należy kolejne kilka ładnych lat!

Pochodzący ze Słowacji duet Supa and Jožiš Bangerer to nic innego niż 2/3 dobrze znanego kempowej publiczności składu Moja Reč. Chociaż drogi tamtej ekipy się rozeszły, to Supa z Jožišem wciąż nagrywają nowe rzeczy, które zupełnie nie straciły na świeżości i przede wszystkim dobrze znają klimat Hip Hop Kempu!

Supa and Jožiš Bangerer Foto: Supa and Jožiš Bangerer
Jest w muzyce duetu Retrogott & Hulk Hodn coś, co przełamuje zupełnie barierę językową ich twórczości i pozwala każdemu cieszyć się ich charyzmatycznym flow! Jeśli połączymy ich bezkompromisowe podejście do tekstów, które przepełnione są sarkazmem i ironią z samplowanym bitem, którego są wiernymi fanami, to dostaniemy mieszankę idealnie oddającą klimat Festiwalu z Atmosferą!

Retrogott & Hulk Hodn Foto: Retrogott & Hulk Hodn
Na The Top Stoppers warto zwrócić uwagę nie tylko dlatego, że są jedynymi reprezentantami bułgarskiej sceny na tegorocznym Kempie, ale przede wszystkim ze względu na prawdziwie unikalne podejście do rapu. Ich mocno imprezowa stylistyka pozwoliła wspiąć się na zupełny szczyt bułgarskich list przebojów, i od lat zapełniać największe kluby w tym kraju.

The Top Stoppers Foto: The Top Stoppers
Już tylko 20 dni pozostało do otwarcia bram Festiwalu z Atmosferą. Szesnasta edycja festiwalu Hip Hop Kemp to prawdziwie najlepsza okazja do tego, by w gronie przyjaciół przez 3 festiwalowe dni w całości oddać się najpiękniejszej pasji świata. Teren lotniska w Hradec Králové zamienia się w sierpniu w prawdziwe centrum kultury hip hop, płynnie łącząc ze sobą najważniejsze filary tej zajawki - rap, taniec, grafiti oraz produkcję. Przez lata Kemp obrósł prawdziwą legendą, której doświadczyć można tylko na miejscu – zaledwie 50 kilometrów od polsko-czeskiej granicy. Więcej informacji na temat imprezy, jak i odpowiedzi na wszelkie nurtujące pytania znajdziecie na oficjalnej stronie festiwalu, www.hhk.pl

3-dniowe karnety na festiwal, zapewniające także wstęp na poprzedzający go warm-up są wciąż dostępne w regularnej sprzedaży, za pośrednictwem oficjalnego polskiego sklepu internetowego www.joystore.pl/hhk

Dostępne w kategoriach

music

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!

Podziel sięNajnowsze  


Ostatnio dołączyli

Co się dzieje na FREESTYLE'u

 • alik
 • Skejcik
 • VIENIO
 • Forfiter
 • mgl
 • Redakcja
 • lotar
 • Jakub Kosmowski
 • GrubSon
 • jozefa
 • vezxu89
 • flkid12
 • vzfuu22
 • acsoz86
 • aybnb51
 • qgpms19
Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności