FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: FREESTYLE.pl >  Music >  News >  Międzynarodowy konkurs DJ-ski Red...

News

Międzynarodowy konkurs DJ-ski Red Bull 3Style z finałem w Polsce.

Od:
Redakcja 
Data:
9 maja 2017, 15:50
Ocena:
Ocena 0.00
PRZYJOMOWANIE ZGŁOSZEŃ POTRWA DO KOŃCA MAJA

Nadchodzi 8. edycja Red Bull 3Style, wyjątkowego konkursu DJ-skiego, w którym ważna jest zarówno technika, jak i umiejętność muzycznego zagrzewania publiczności do tańca. Co roku globalny finał zawodów odbywa się w innym kraju. Najbliższy odbędzie się w Polsce! Do końca maja potrwa rejestracja do pierwszego etapu eliminacji.

You-Ki na Red Bull 3Style World Final, Chile 2016 Foto: You-Ki na Red Bull 3Style World Final, Chile 2016
Red Bull 3style to wyjątkowe wydarzenie w świecie muzycznym. Odbywające się od siedmiu lat zawody, w których stają ze sobą w szranki najlepsi reprezentanci sztuki DJ-skiej z całego świata. Konkurs od samego początku istnienia cieszy się ogromną popularnością wśród publiczności oraz uznaniem w branży. Globalny finał zawodów dotychczas gościł w tak odległych miejscach, jak: Chile, Tokio czy Azerbejdżan. Nadchodząca 8. edycja będzie jeszcze bardziej wyjątkową, nie tylko ze względu na jej planowany rozmach, ale przede wszystkim dlatego, że finał odbędzie się w Krakowie!

W lutym 2018 roku DJ-e z całego świata powalczą o tytuł Mistrza, który do tej pory zdobyli m.in. DJ Byte, Eskei84 czy DJ Puffy. By jednak do tego doszło muszą zwyciężyć w krajowych finałach. Aby wziąć w nich udział należy zarejestrować się na stronie www.redbull3style.com oraz przesłać 5-minutowy film z próbką własnych umiejętności. Zapisy trwają do 31 maja 2017.

DJ Puffy na Red Bull 3Style World Final, Chile 2016 Foto: DJ Puffy na Red Bull 3Style World Final, Chile 2016
Między wrześniem a listopadem 2017 roku odbędzie się trasa Red Bull 3Style World Tour, która jest istotną częścią całego konkursu i obejmie Europę, Azję, region Pacyfiku oraz obydwie Ameryki. W jej ramach ponad 20 państw zorganizuje własne krajowe finały. W każdym z nich udział weźmie 6 DJ-ów z danej lokalizacji, wybranych przez sędziów na podstawie nadesłanych zgłoszeń. Zwycięzca będzie reprezentował swoje państwo w globalnym finale w Krakowie. Jeśli dany kraj nie znajdzie się na trasie Red Bull 3Style World Tour to DJ-e chcący wziąć udział w rywalizacjach w ramach Światowych Finałów mogą do nich przystąpić dzięki otrzymaniu dzikiej karty. Pełna lista uczestniczących krajów wraz z nazwiskami uczestników poszczególnych krajowych finałów oraz zdobywców dzikich ogłoszona zostanie 1 lipca 2017 roku.

Na poprzednim światowym finale odbywającym się w Chile Polskę reprezentował pochodzący z Sopotu DJ 69beats. Swoim finger drummingiem wzbudził on wówczas podziw publiczności oraz jury, w skład którego weszli: DJ Nu-Mark, Scratch Bastid, Craze, Z-Trip i DJ Jazzy Jeff. Komu przypadnie zaszczyt reprezentować gospodarza podczas następnego globalnego finału, dowiemy się jesienią. Tymczasem najwyższa pora wejść do studia i zacząć pracę nad 5-minutowym klipem.

DJ 69 Beats na Red Bull 3Style World Final, Chile 2016 Foto: DJ 69 Beats na Red Bull 3Style World Final, Chile 2016

***

Red Bull Thre3style to globalna platforma dla DJ-ów, którzy swoimi występami zapewniają rozrywkę miłośnikom muzyki oraz robią wrażenie na legendarnych sędziach w nadzieji na zdobycie tytułu Mistrza Świata. Zasady są proste. Każdy DJ dostaje 15 minut na scenie, w trakcie których musi zaprezentować co najmniej trzy różne gatunki muzyczne. Każdy z tych setów jest oceniany przez jury według następujących kryteriów: oryginalność, umiejętności, dobór utworów i oczywiście reakcja publiczności.

Szczegółowe informacje na temat zgłoszeń, jak i samych zawodów na: www.redbull3style.com

www.redbull.pl/muzyka

www.facebook.com/redbull3style/

#redbull3style

Dostępne w kategoriach

music

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!

Podziel sięNajnowsze  


Ostatnio dołączyli

Co się dzieje na FREESTYLE'u

 • alik
 • Skejcik
 • VIENIO
 • Forfiter
 • mgl
 • Redakcja
 • Jakub Kosmowski
 • GrubSon
 • lotar
 • jozefa
 • mirekb
 • qgpms19
 • vzfuu22
 • flkid12
 • vezxu89
 • MalagA
Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności