FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: FREESTYLE.pl >  Music >  News >  Board around!

News

Board around!

Od:
alik 
Data:
28 września 2010, 13:52
Ocena:
Ocena 5.00
Quiksilver wraz z First Polish Surf Club, portalem Freestyle.pl, Okręgowym Związkiem Snowboardu na Mazowszu oraz Centrum Promocji Kultury Praga Południe zapraszają na wyjątkową imprezę Board around!

Sobota, 02.10.2010- Surf Club, Grochowska 324

Sezon na deskę nigdy się nie kończy! Taka idea przyświeca organizatorom imprezy "Board around". W niecodziennym mariażu letnich sportów ekstremalnych z typowo zimowymi zajawkami będziecie mogli wziąć udział już 2 października w warszawskim Surf Clubie przy ul. Grochowskiej 324. Od południa, przez cały dzień na terenie przyległym do klubu stanie minirampa dla skaterów, a tuż obok niej 6 metrowy butterbox, który będzie można katować przez cały dzień na snowboardzie i nartach.

Rozegrane będą zawody na najlepszy „trick", w których przewidziane są atrakcyjne nagrody. Na rozgrzewkę przed zawodami będzie można pofikać na dwóch batutach z przygotowanymi specjalnie deskami, lub poodpychać się na longboardach. Nie zapomniano o tych, którzy kochają sport, ale nie lubią się przy tym za bardzo pocić. Kreatywni będą mogli wziąć udział w Graffiti Jam, a oldschoolowe "auta z duszą" z pewnością zainteresują nie tylko miłośników motoryzacji.

Będzie też coś dla ciała! Działający grill i bar usatysfakcjonują najwybredniejsze podniebienia i spragnione gardła. W trakcie imprezy będziecie mogli wybierać najfajniejsze waszym zdaniem zdjęcie zgłoszone do konkursu "Ekstremalna Warszawa" zrealizowanego na stronie Freestyle.pl, aby wieczorem po przeliczeniu głosów organizatorzy mogli wręczyć zwycięzcy nagrodę, którą jest "Kurs fotografii cyfrowej" ufundowaną przez Akademię Fotografii.

Wieczorem zostaną także przyznane nagrody od firmy Quiksilver, Chilly Tilly Trashsure Bags, Chickita, Femi Pleasure oraz Cahlo dla najlepszych skaterów i snowboardzistów.

Na finał, zespół "Muchomory" zagra swoje klimatyczne surferskie kawałki, które z pewnością natchną wszystkich pozytywnym duchem surferskim promowanym przez organizatorów.
Po imprezie na zewnątrz klubu, odbędzie się after party w środku, podczas którego odbędą się pokazy filmów i inne atrakcje.

Wydarzenie drugiego października będzie stanowić inaugurację sezonu surferskiego w Warszawie.
Otwiera ono cykl imprez tematycznych w Surf Clubie, pod hasłem „Sporty ekstremalne dla każdego". Będą to odbywające się weekendowo spotkania ze znanymi sportowcami, zawodnikami, którzy przybliżać będą wszystkim zainteresowanym kolejne dyscypliny sportów ekstremalnych poprzez mini wykłady, pokazy filmów i zdjęć, oraz porady dla zainteresowanych. Cały cykl imprez dokładnie opisany będzie już wkrótce na stronie Surf Clubu.

Organizator:
First Polish Surf Club
www.fpsclub.pl
ul. Grochowska 324 paw.15
02.10.2010
Start. Godzina 12.00
wstęp wolny

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!

Podziel sięNajnowsze  


Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Co się dzieje na FREESTYLE'u

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności