FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: FREESTYLE.pl >  Music >  News >  600V i Mystic BO zapraszają na...

News

600V i Mystic BO zapraszają na premierową imprezę do Boogaloo

Od:
Redakcja 
Data:
28 sierpnia 2014, 16:34
Ocena:
Ocena 0.00

Impreza UNITY SESSIONS to pierwsze spotkanie, które prezentuje wspólne występy polskich, rosyjskich i niemieckich DJ’ów. W ramach tego cyklu chcemy pokazać, ze porozumienie ponad tradycyjnymi podziałami - na przykład na poziomie kultury muzycznej - zdecydowanie ma miejsce! Na sporach politycznych tracą zawsze zwykli ludzie a zyskuje ten, kto na nich zarabia. Nie chcemy dać się wciągnąć w tę grę!


600V
Pierwszy polski dj i producent hip-hopowy. 600V dzieli swoją działalność na dwie płaszczyzny: 1. Produkcja muzyczna. W skład tego procesu wchodzi kompozycja, aranżacja, mix, realizacja muzyczna, i mastering. Jako producent 600V może poszczycić się największym katalogiem szeroko rozpoznawalnych w Polsce utworów z gatunku rap/hip-hop.
Na płaszczyźnie scenicznej i medialnej 600V daje o sobie znać jako zapracowany dj oraz pomysłodawca imprez muzycznych ze stałym naciskiem na ich kulturotwórczy aspekt. Od 1993 roku współtworzył wraz z Bogną Świątkowską audycję „Kolorszok”, która była bezpośrednią przyczyną polskiej eksplozji kultury hip-hop w latach 90tych.
Dj 600V na stałe jest związany z wytwórnią Prosto będącą właścicielem 10-tego najpopularniejszego na świecie internetowego kanału muzycznego – ProstoTv. Jest to jednocześnie najpopularniejszy polski kanał na youtube.com.
Ze względu na swój dorobek artystyczny oraz jego dominującą pozycję nazywany jest przez środowisko legendą kultury hip-hop w Polsce.
www.facebook.com/DJ600V.FAN.PAGE

MYSTIC BO MYSTIC ROOTS (Berlin)
Mystic Bo jest jednym z najbardziej spektakularnych dj’ów Reggae / Hip Hop. Ma na swoim koncie ponad 13 lat doświadczenia w branży muzycznej i przeszło 1000 zagranych imprez. Mystic Bo daje czadu na imprezach, zabierając uczestników na przejażdżkę górską kolejką po najpotężniejszych, głębokich brzmieniach. Z łatwością żongluje pomiędzy stylami Reggae, Dancehall, Hip-Hop i Funk. Zawsze kładzie nacisk na tekst piosenek, żeby opowiedzieć pewną historię. Można to usłyszeć w szczególności w jego słynnych setach „Lovers Reggae”.
„Nie chodzi tylko o mixowanie bitów, mixowanie rymów jest moją Mistyczną Drogą, aby komunikować się z tłumem, nawet jeśli ty nie słuchasz słów – słucha je twoja podświadomość” - mówi. Obdarzony niezwykłą zdolnością do zostawiania po sobie długotrwałego wrażenia na słuchaczach, nawet po zakończeniu imprezy, jest on wieloletnią atrakcją nocnego życia
w Moskwie i Berlinie.

Jako założyciel Mystic Roots Soundsystem oraz Don't Believe The Hype Crew, Mystic Bo może szczycić się wywindowaniem Reggae i Hip-Hopu w największych klubach w Moskwie i Berlinie na poziom głównego nurtu muzycznego. Rezydent w Solyanka, Hoppetosse i Kulturbrauerei, Kapital. Od 2005 roku we współpracy z Jah Masonem, Cutty Ranksem, Dawnem Pennem i Daddy Freddy, Ganjamanem i Flammable Beats, prowadzi swój własny cykl imprez "Mystic Nights" w Rosji, Niemczech, Łotwie, Polsce i Meksyku.

Oprócz swoich występów i organizowania koncertów ze znanymi artystami, wśród których byli m. in. Buju Banton, Luciano, Jeru The Damaja, Glen Washington i Aceyalone, Mystic Bo najbardziej znany jest ze swych regularnych imprez: Sunday Selection i Base Station, odbywającym się co-tygodniowo w Berlinie od 1999 r.
Ponadto dzielił również scenę z Guru, KRS ONE, Pharcyde, Mykal Rose, Roots Manuva, SEED, Tanya Stevens i wieloma innymi artystami na niezliczonych koncertach. Mystic Bo grał dla takich marek jak Adidas ("Flammable Nights"), Nissan & Quicksilver (Flammable Snow Board Camp), Red Bull (Access all Areas), Miller (Advance Music) oraz na głównych imprezach w Niemczech jak “Fête de la Musique”, ”Pop Com” i “Karneval der Kulturen”, w którym bierze udział ponad milion fanów!

W trakcie swojej kariery, nieprzerwanie krzewi kulturę Reggae/Hip Hopu, pracując dla wydawnictw płytowych, grając w stacjach radiowych, jak również udzielając warsztatów dla Dj'ów w Berlinie, Moskwie i St. Petersburgu.
Jako członek Rosyjskiej Wspólnoty Artystycznej TUSSART, organizuje i występuje na festiwalach w Tajlandii, Turcji, Rosji, Sri Lance, w Meksyku, oraz na Bali i Lombork w Indonezji.

Artysta już teraz ma zaplanowane mnóstwo imprez na przestrzeni nadchodzących miesięcy, usłyszycie więc jeszcze więcej od Mystic Bo, i nie zapominajcie, że mistyk jest zawsze
w pobliżu!

600V i Mystic BO zapraszają na premierową imprezę do Boogaloo Beach Ba Foto: 600V i Mystic BO zapraszają na premierową imprezę do Boogaloo Beach Ba
www.soundcloud.com/mystic-bo-mystic-roots
www.facebook.com/mystic.bo

Boogaloo Beach Bar

Plaża Żoliborz

Wybrzeże Gdyńskie 2

Start 21:00

Wstęp wolny!

Boogaloo: www.facebook.com/boogaloobeachbar

Event: bitly.com/1twErr7

Dostępne w kategoriach

music

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!

Podziel sięNajnowsze  


Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Co się dzieje na FREESTYLE'u

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności