FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: FREESTYLE.pl >  Music >  News >  Method Man i Redman rozpalili...

News

Method Man i Redman rozpalili Bielsko - Białą

Od:
Redakcja 
Data:
2 marca 2014, 19:38
Ocena:
Ocena 0.00
Gwiazdy polskiego i amerykańskiego hip-hopu, tysiące uniesionych rąk i energetyczna atmosfera do samego rana – zakończył się festiwal Burn In Snow Heyah

Gorący wieczór rozpoczął Sztigar Bonko, który w charakterystyczny dla siebie sposób rozbujał zgromadzoną w hali widowiskowej pod Dębowcem publiczność. Z każdą minutą w górze widać było coraz więcej rąk.

Zgromadzony tłum żywiołowo reagował na występy kolejnych artystów: Sokoła i Marysi Starosty oraz A$AP Ferga i towarzyszącego mu A$AP Nasta. Emocje sięgnęły zenitu, gdy na scenie pojawił się legendarny duet Method Man i Redman. Już od pierwszych beatów artyści nawiązali wyjątkowy kontakt z publicznością i do końca dawali z siebie wszystko.

Fani odwdzięczyli się śpiewając obchodzącemu urodziny Method Manowi „Happy Birthday“. Gwiazdy nie miały ochoty schodzić ze sceny, o czym świadczy fakt, że koncert trwał dużo dłużej, niż przewidziano. Artyści wręcz łapali się za głowę, nie mogąc uwierzyć w żywiołowość publiczności, a ta – dosłownie – nosiła ich na rękach. Salto Redmana w tłum uniesionych rąk to moment, który wielu zapamięta na długo.

Galeria zdjęć Mateusza Szeligi i Wojciecha Piotrowskiego

Ci, którzy nie mogli dotrzeć do Bielska - Białej wkrótce będą mogli obejrzeć pełną relację filmową na stronie www.burninsnow.pl. Jednak już teraz wpisując w wyszukiwarkę mediów społecznościowych #bish2014 znaleźć można zdjęcia, pokazujące wydarzenie oczami uczestników, które w czasie imprezy trafiały na telebimy.

Wśród dodatkowych atrakcji nie zabrakło także wystawców w DemoTown, testów samochodów Mini oraz chill - outowej strefy Heyah z darmowym internetem, gdzie zaprezentowano deski snowboardowe zaprojektowane przez amatorów z całej Polski.

fb.com/burn

Dostępne w kategoriach

music

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!

Podziel sięNajnowsze  


Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Co się dzieje na FREESTYLE'u

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności