FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: FREESTYLE.pl >  Music >  News >  „Balalanga” Madmajka na Ibizie

News

„Balalanga” Madmajka na Ibizie

Od:
alik 
Data:
11 lipca 2013, 11:39
Ocena:
Ocena 5.00
MadMajk prezentuje pierwsze video promujące jego debiutancką płytę, która ukaże się nakładem Fonografiki, jesienią bieżącego roku

Teledysk do kawałka „Balalanga" powstał na Ibizie przy współpracy z Toczy Videos, Global Reggae Bar, Grube Lolo i Freewolni.

 – Bardzo się cieszę, że mogłem zrealizować video do tego utworu na Ibizie, to miejsce wręcz idealnie wpasowuje się w klimat – mówi MadMajk. – Słoneczne miejsce, słoneczna muzyka i słoneczne wideo. Wielkie dzięki dla wszystkich, którzy pojawili się w klipie, a tym samym pomogli w jego realizacji. Bądźcie ze mną, sprawdzajcie moje strony, bo do premiery płyty jeszcze kilka niespodzianek. Tymczasem bawcie się dobrze – zachęca muzyk


Madmajk rozpoczął działalność muzyczną w 2002 roku, kiedy wraz z bratem Malikiem założył SingleDread. Dwa lata później zaczął działać w zespole Bauagan Mistrzów. Wszystko zagrane na akustycznych instrumentach, podrasowane elektroniką, którą nazywali „międzystylem”. Współpracował także z wieloma artystami z Polski i z zagranicy m.in. Grubson, Junior Stress, Sokół&Pono, Marika, NDK, DJ Frodo, Marian Wielkopolski, KaCeZet, Auer, Wayne Lotek (UK), Big Famili (Martynika) i wielu innych.

Balalanga na Ibizie Foto: Balalanga na Ibizie
Różnorodność styli z którą przyszło mu się zmierzyć oraz charakter poszczególnych artystów z którymi tworzył w ukształtowały twórczość MadMajka. Dziś świadomie podjął decyzję o solowym debiucie. – Czuje, się gotowy na wydanie tej płyty – mówi. – Pracowałem nad nią dwa lata i dałem z siebie wszystko, co mogłem w tym momencie. Wydaniu sprzyja także wydawca, któremu zaufałem. Czuje, że możemy zrobić coś fajnego.

Balalanga na Ibizie Foto: Balalanga na Ibizie
Trudno jednoznacznie określić styl MadMajka. Sam określa go połączniem reggae hiphopu i afrykanskich wibracji. Muzykę wyprodukował sam MadMajk, a także  Auer, Dreadsquad, KaCeZet oraz kilku zagranicznych producentów.

Balalanga na Ibizie Foto: Balalanga na Ibizie
MadMajk - kadr z klipu Balalanga Foto: MadMajk - kadr z klipu Balalanga
Balalanga na Ibizie Foto: Balalanga na Ibizie

Dostępne w kategoriach

music

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!

Podziel sięNajnowsze  


Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Co się dzieje na FREESTYLE'u

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności