FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: FREESTYLE.pl >  Music >  News >  SB feat. Bas Tajpan & Monilove...

News

SB feat. Bas Tajpan & Monilove „Mój dom/Kocham”

Od:
Redakcja 
Data:
19 lutego 2013, 15:24
Ocena:
Ocena 0.00

Dostępny jest już kolejny klip oleckiego producenta SB! W obrazie do utworu „Mój dom/Kocham” gościnny udział wzięli Bas Tajpan, Monilove oraz dj Kodobeasta. Płyta SBStruktura dźwięków” ukazał się 20 października 2012 nakładem RPS Enterteyment.

Obraz zrobiony przez ekipę 9LITER FILMY to połączone dwa utwory z producenckiego debiutu SB „Struktura dźwięków”.


Płyta „Struktura dźwięków” jest rzadkością na polskiej scenie hip-hop. W całości wyprodukowana przez SB, który zaprosił na krążek wyśmienitych gości: raperów, wykonawców reggae i wokalistki. Wszystkie bity powstały w klasyczny sposób. Każdy dźwięk pochodzi z płyty winylowej od stóp, werbli, hi-hatów po basy, sample itp. Na płycie pojawią się tacy artyści jak: Lukasyno (NON Koneksja), Had Hades (Hi Fi Banda), Wigor (Mor.W.A), PMO (Domun) Verte (Wice Wersa), Tutor, Te-Tris, Monilove, Bas Tajpan, Franek (Stereofonia), Bartosz (Endefis), Pęku (V.E.T.O), Proceente, Green, Kubson, B-2, MadMajk (Singledread), Baron Black, Siódmy (Echinacea), DwaZera, HuczuHucz, Żyt Toszter, Szokaz DJ. Krug, DJ. Fejm, DJ. Kodobeast, DJ. Gugatch. Całość zmiksowal i zmasterował legendarny DJ. 600 V!

– SB to kolejne urozmaicenie folkloru mojej wytwórni – mówi Rychu Peja. – Postawiłem tym razem na świetnego producenta i już wiem, że album „Struktura dźwięków” będzie ważnym wydawnictwem na scenie hip-hop w 2012 roku i mocnym akcentem w RPS Enterteyment – dodaje.


 

Dostępne w kategoriach

music

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!

Podziel sięNajnowsze  


Podobne  


Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Co się dzieje na FREESTYLE'u

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności