FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: FREESTYLE.pl >  Music >  News >  SB feat. Kubson „Szary Melanż"

News

SB feat. Kubson „Szary Melanż"

Od:
Redakcja 
Data:
10 stycznia 2013, 13:24
Ocena:
Ocena 0.00
Dostępny jest najnowszy klip oleckiego producenta SB

W obrazie do utworu „Szary Melanż” gościnny udział wziął warszawski MC- Kubson. Płyta SB „Struktura dźwięków” ukazał się 20 października 2012 nakładem RPS Enterteyment.

 – Klip był kręcony na dwóch wyjątkowych miejscówkach: w „Pokoju Winylowe Gadżety” oraz w tajemniczym barze – mówi SB. – Warto dodać, że za jakiś czas do tego numeru powstanie również remix połączony ze świeżą wersją klipu, za który będzie odpowiedzialny duet Voskovy – dodaje.


Reżyseria: Tomasz KociołkowskiSoftSport New Media Works

Zdjęcia: Konrad Goszczyński Obrazotwórczo

Montaż: Tomasz Kociołkowski SoftSport New Media Works

Płyta „Struktura dźwięków” jest rzadkością na polskiej scenie hip-hop. W całości wyprodukowana przez SB, który zaprosił na krążek wyśmienitych gości: raperów, wykonawców reggae i wokalistki. Wszystkie bity powstały w klasyczny sposób. Każdy dźwięk pochodzi z płyty winylowej od stóp, werbli, hi-hatów po basy, sample itp. Na płycie pojawią się tacy artyści jak: Lukasyno (NON Koneksja), Had Hades (Hi Fi Banda), Wigor (Mor.W.A), PMO (Domun) Verte (Wice Wersa), Tutor, Te-Tris, Monilove, Bas Tajpan, Franek (Stereofonia), Bartosz (Endefis), Pęku (V.E.T.O), Proceente, Green, Kubson, B-2, MadMajk (Singledread), Baron Black, Siódmy (Echinacea), DwaZera, HuczuHucz, Żyt Toszter, Szokaz DJ. Krug, DJ. Fejm, DJ. Kodobeast, DJ. Gugatch. Całość zmiksowal i zmasterował legendarny DJ. 600 V!

– SB to kolejne urozmaicenie folkloru mojej wytwórni – mówi Rychu Peja. – Postawiłem tym razem na świetnego producenta i już wiem, że album „Struktura dźwięków” będzie ważnym wydawnictwem na scenie hip-hop w 2012 roku i mocnym akcentem w RPS Enterteyment – dodaje.

Dostępne w kategoriach

music

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!

Podziel sięNajnowsze  


Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Co się dzieje na FREESTYLE'u

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności