FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: FREESTYLE.pl >  Music >  News >  Trasa Setting The Woods On Fire

News

Trasa Setting The Woods On Fire

Od:
alik 
Data:
3 grudnia 2012, 11:05
Ocena:
Ocena 0.00
STWOF w grudniu wracają na scenę

Podczas koncertów można będzie usłyszeć kilka premierowych utworów przygotowywanych już na nowy album. Zespół wejdzie wkrótce do studia w nowym powiększonym składzie, który obok Marcina Buźniaka (wokal, gitara) i Dominika Paszkowskiego (wokal, bas) stanowią dziś także dwaj nowi muzycy: Janek Daciuk (gitara) oraz Ryan Dylla (perkusja), który niedawno przeniósł się do Warszawy wprost z Austin, USA.

Rozszerzony skład to także nowe brzmienie - "będzie mocniej, potężniej, ale i jeszcze bardziej melodyjnie" zapewnia Marcin Buźniak.

6.12 w warszawskiej Hydrozagadce nowi Setting The Woods On Fire rozpoczynają mini trasę, podczas której zagrają też we Wrocławiu, Gdyni oraz na Baraque Festival w Wołowie.

STWOF to autorzy znakomitej EPki "Ruins" (Engineer Records, 2011) - „małej perły współczesnej polskiej gitarowej muzyki” (Łukasz Kamiński, Gazeta Wyborcza), która zebrała same pochlebne recenzje w kraju i za granicą. To także najbardziej ekscytujący zespół na obecnej scenie post-hardcore wg brytyjskiego magazynu Big Cheese. Występowali na scenach festiwalowych (Open'er, Jarocin, PiotrkOFF Art), a także u boku Cancer Bats (CAN), Vera Cruz (FR), Wooden Shjips (USA), We Are The Ocean (UK) i Silverstein (CAN).  Zagrali też mini trasę z Moving Mountains (USA). Obecnie zespół pracuje nad materiałem na drugi pełnowymiarowy album.

Setting The Woods On Fire Foto: Setting The Woods On Fire


@mm3.

Dostępne w kategoriach

music

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!

Podziel sięNajnowsze  


Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Co się dzieje na FREESTYLE'u

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności