FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: FREESTYLE.pl >  Music >  News >  GrubSon i BRK rozpoczynają podbój...

News

GrubSon i BRK rozpoczynają podbój klubów

Od:
Redakcja 
Data:
12 września 2012, 13:49
Ocena:
Ocena 5.00
W najbliższy weekend startuje trasa koncertowa GrubSona i BRK, którzy w maju tego roku wypuścili wspólny materiał, pt. „Gruby Brzuch"

Charyzmatyczni artyści zagrają 18 koncertów w najlepszych polskich klubach muzycznych.

Show w wykonaniu GrubSona i BRK to energiczny spektakl podparty szczerymi oraz bezkompromisowymi tekstami. Występy raperów to także dużo humoru i przede wszystkim świetna muzyka, która porywa tłumy zebrane pod sceną. To właśnie koncerty są żywiołem rybnickiego wokalisty, który wchodząc w interakcje z fanami czuje się najlepiej. Pierwszy koncert w ramach trasy został zaplanowany na najbliższy piątek w bielskim klubie RudeBoy. Występ GrubSona i BRK poprzedzi występ gruby Heavy Mental, w składzie: DJ HWR, Biak oraz Młody.

Najnowsza płyta „Gruby Brzuch” to pełen pozytywnej energii, zróżnicowany muzycznie materiał, który został wzbogacony gościnnymi występami artystów wspierających GrubSona podczas koncertów – Jareckiego, Bu czy Jotosklei. Dotychczas wydawnictwo było promowane teledyskami do utworów „Zacieszacz” oraz „Złap za...”. Od premiery wydawnictwo regularnie pojawia się w zestawieniu najlepiej sprzedawanych płyt w Polsce, OLIS (w drugim tygodniu na rynku album wskoczył na pierwsze miejsce).

Najbliższe koncerty to okazja do usłyszenia najbardziej znanych i lubianych utworów GrubSona oraz kawałków pochodzących z najnowszej płyty nagranej wspólnie z BRK.

Daty i miejsca koncertów:

Dostępne w kategoriach

music

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!

Podziel sięNajnowsze  


Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Co się dzieje na FREESTYLE'u

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności