FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: FREESTYLE.pl >  Music >  News >  Rusza Hip Hop Kemp 2011

News

Rusza Hip Hop Kemp 2011

Od:
alik 
Data:
16 sierpnia 2011, 15:00
Ocena:
Ocena 0.00
Już jutro, w środę 17 sierpnia, w Festival Parku w czeskim Hradec Králové rozpocznie się oficjalna rozgrzewka przed jubileuszową edycją legendarnego już “Festiwalu z atmosferą”. Dziesiąty Hip Hop Kemp rusza oficjalnie w czwartek. Wszystkie znaki na niebie i Ziemi mówią, że będzie to największa i najbardziej udana edycja międzynarodowego święta kultury hip-hop.

Wszyscy polscy fani, którzy nie mają jeszcze biletów, mogą je jeszcze nabyć w punktach stacjonarnych w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu i Katowicach. Z myślą o uczestnikach z innych miast został uruchomiony specjalny punkt sprzedaży biletów w Kudowie-Zdroju, czyli przy polsko-czeskim przejściu granicznym najbliższym, najbliższym Hradec Králové.

W związku ze strajkiem spółki PKP Przewozy Regionalne w środę 17.08, Agencja Joytown – polski promotor festiwalu - uruchomiła specjalne „shuttle-busy”, które będą w środę kursować z okolic dworca we Wrocławiu na teren Festival Parku. W drodze powrotnej w niedzielę 21.08 zawiozą uczestników do stacji kolejowej w Kłodzku, z którego będą już odjeżdżały pociągi.

Ważnym wydarzeniem tegorocznej edycji festiwalu będzie wykonanie na żywo w sobotę 20.08 o 20:45 na głównej scenie „Polskiego hymnu Hip Hop Kemp”.


Hip Hop Kemp to nieprzypadkowo „Festiwal z atmosferą”. Tworzą ją pozytywnie nastawieni do wspólnej zabawy fani z całej Europy. Polacy to jedna z najliczniejszych nacji na Kempie, dlatego stoi przed nami wielka szansa do pokazania się z jak najlepszej strony przed międzynarodową publiką. Wykorzystajmy ją! Tym bardziej, że będzie sprzyjać ku temu bardzo słoneczne pogoda – w pełni zgodna z kultowym logotypem Hip Hop Kemp.

Pełną rozpiskę koncertów oraz imprez w hangarach oraz inne dokładne informacje na temat festiwalu HIP HOP KEMP można znaleźć na stronie www.hiphopkemp.pl Szczególnie warto zapoznać się z działem „Mini FAQ”, w którym zebrane zostały esencjonalne newsy dla wszystkich Kempowiczów.

Do zobaczenia w Czechach! Ahoj!

Dostępne w kategoriach

music sport

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!

Podziel sięNajnowsze  


Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Co się dzieje na FREESTYLE'u

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności