FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: FREESTYLE.pl >  Music >  News >  HAŁASTRA, Gicik A’mane i Kaz...

News

HAŁASTRA, Gicik A’mane i Kaz Bałagane serwują “Przekaz”

Od:
Redakcja 
Data:
18 maja 2023, 15:24
Ocena:
Ocena 0.00

Już tylko dwa tygodnie dzielą nas od premiery albumu “Kombinatoryka”. Kwiatek Haze i Książę Mazowiecki przygotowali więc kolejną singlową bombę. Z pomocą Gicika A’mane i Kaza Bałagane HAŁASTRA serwuje “Przekaz”, gdzie raperzy dali mocny wyraz życiowym celom i zasadom oraz artystycznemu credo.

Przez lata niezależnej działalności wykuwali styl i charyzmę, które dziś trudno z czymkolwiek porównać. Unikalny vibe łączą z organicznym podejściem do twórczości, gdzie autentyzm i suma własnych doświadczeń wciąż ważą więcej niż wymyślne kreacje wizerunkowe. HAŁASTRA dała się poznać jako czarny koń świeżo-wydanego club2020, o co łatwo nie było biorąc pod uwagę gwiazdorską obsadę projektu. Kwiatek Haze i Książę Mazowiecki od początku stawiają na realtalk, a najnowszy singiel z gościnnym udziałem Gicika i Kaza Bałagane jest tego klinicznym przykładem. Z determinacją, rezerwą wobec mainstreamu i dobrym słowem dla swoich ludzi serwują nam “Przekaz”. Autorem muzyki jest hvll, natomiast o cuty do utworu zadbał Phunk’ill.


Cyfra: https://2020.lnk.to/Przekaz

Mainstreamowy debiut HAŁASTRY ukaże się już 2 czerwca. Reprezentanci stołecznej Kotliny wysmażyli 16 premierowych utworów utrzymanych w autorskiej konwencji rapowego kina noir. “KOMBINATORYKA” zapowiada się na mocny i bezkompromisowy materiał, gdzie plastyczne opisy codzienności chłonie się niczym dobry seans filmowy. Kwiatek Haze i Książę Mazowiecki to specjaliści od budowanie klimatu, więc ich szemrana stylówa z miejsca nadaje płycie szlachetnej patyny. Wydawcą krążka jest oczywiście 2020 label, a limitowany preorder, wzbogacony o EP “KOMBINATORYKA 1.1”, można wciąż zamawiać ze strony www.kombinatoryka.com.

HAŁASTRA_PRZEKAZ_digital Foto: HAŁASTRA_PRZEKAZ_digital

Dostępne w kategoriach

music

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!

Podziel sięNajnowsze  


Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Co się dzieje na FREESTYLE'u

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności