FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: FREESTYLE.pl >  Music >  News >  Paktofonika z historycznym show w...

News

Paktofonika z historycznym show w Gdyni

Od:
Redakcja 
Data:
22 kwietnia 2023, 09:43
Ocena:
Ocena 0.00
Ostatnia szansa na bilety

Pod koniec zeszłego roku Paktofonika przeniosła się wraz z fanami do przeszłości za sprawą jubileuszowych koncertów w katowickim Spodku. Wydarzenia odbiły się szerokim echem, a ich rewelacyjny odbiór sprawił, że Fokus i Rahim zostali zaproszeni na północ kraju.

Już 29 kwietnia artyści staną na deskach gdyńskiej Polsat Plus Areny, by zaprezentować na żywo utwory z kultowych albumów "Kinematografia" i "Archiwum kinematografii". Jak podkreślają organizatorzy, nie będzie to zwyczajny koncert, a multimedialne, wielowymiarowe show gwarantujące niepowtarzalne doznania. Dwugodzinnemu występowi towarzyszyć będzie bowiem przygotowana specjalnie na tę okazję oprawa wizualna. Zadbano także o gości specjalnych, którzy wykonają zwrotki Magika. Na scenie pojawią się Abradab; Bisz; Gutek; Fejzjestem; Jarecki; Kleszcz; K2; Kopruch; Meek, Oh Why?; Puq; Minix; Sot; DJ Bazgrov czy Marcin Kowalczyk, który wcielił się w rolę artysty w filmie "Jesteś Bogiem". Na tym lista się nie kończy, gdyż ostatniego z gości mamy poznać tuż po weekendzie.

Za przygotowanie filmowej strony wydarzenia odpowiadają Błażej Jankowiak z ekipy 9Liter Filmy (scenariusz) i Aleksander "Kopruch" Kozłowski z Przedmarańczy (reżyseria i realizacja). TRAILER: https://youtu.be/CXtSLNjSj94 Połączenie wszystkich wymienionych elementów sprawi, że każdy, kto pojawi się tego dnia pod sceną doświadczy niezapomnianych chwil i stanie się uczestnikiem historycznego, jedynego w swoim rodzaju wydarzenia, a taka okazja może się już nie powtórzyć. Bilety z ostatniej puli dostępne są jeszcze w serwisach: Interticket i Biletomat.

Warto dodać, że kilka dni temu na kanale MaxFloRecTV udostępniony został pierwszy oficjalny teledysk do utworu "Mechaniczna pomarańcza". Jak możemy przeczytać w opisie pod filmem, jest to jedynie namiastka oprawy wizualnej przygotowanej z myślą o jubileuszu, a klip w całości wygenerowany został przez sztuczną inteligencję.

Dostępne w kategoriach

music

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!

Podziel sięNajnowsze  


Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Co się dzieje na FREESTYLE'u

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności