FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: FREESTYLE.pl >  Music >  News >  HAŁASTRA wbija do mainstreamu!

News

HAŁASTRA wbija do mainstreamu!

Od:
Redakcja 
Data:
29 marca 2023, 09:35
Ocena:
Ocena 0.00
Singlowy “ON”, akces do 2020 label i preorder albumu “KOMBINATORYKA”

Okrzyknięty czarnym koniem projektu club2020 duet HAŁASTRA idzie za ciosem i publikuje pierwszy singiel zapowiadający debiutancką płytę w 2020 label. Równocześnie z premierą singla “ON” ruszył preorder albumu “KOMBINATORYKA”, a Kwiatek Haze i Książę Mazowiecki ujawnili też okładkę nadchodzącego krążka.

Przez lata niezależnej działalności wykuwali styl i charyzmę, które dziś trudno z czymkolwiek porównać. Unikalny vibe łączą z organicznym podejściem do twórczości, gdzie autentyzm i suma własnych doświadczeń wciąż ważą więcej niż wymyślne kreacje wizerunkowe. HAŁASTRA dała się poznać jako czarny koń świeżo-wydanego club2020, o co łatwo nie było biorąc pod uwagę gwiazdorską obsadę projektu. Dziś Kwiatek Haze i Książę Mazowiecki oddają w ręce słuchaczy pierwszy singiel zapowiadający “KOMBINATORYKĘ”. Za muzykę do utworu “ON” odpowiada Miroff, natomiast realizacją klipu zajął się Hien Dinh Ngoc.


Cyfra: https://2020.lnk.to/halastraon

HALASTRA Foto: HALASTRA
Równocześnie z premierą singla ruszył preorder albumu, który ukaże się już 2 czerwca. Reprezentanci stołecznej Kotliny wysmażyli 16 premierowych utworów utrzymanych w autorskiej konwencji rapowego kina noir. “KOMBINATORYKA” zapowiada się na mocny i bezkompromisowy materiał, gdzie plastyczne opisy codzienności będziemy chłonąć niczym dobry seans filmowy. Duet HAŁASTRA to specjaliści jeśli chodzi o budowanie klimatu, więc ich szemrana stylówa z miejsca nada płycie szlachetnej patyny. Wydawcą krążka jest oczywiście 2020 label, a limitowany preorder, wzbogacony o EP “KOMBINATORYKA 1.1”, można już zamawiać ze strony www.kombinatoryka.com.

 

Dostępne w kategoriach

music

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!

Podziel sięNajnowsze  


Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Co się dzieje na FREESTYLE'u

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności