FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: FREESTYLE.pl >  Music >  News >  Premiera club2020!

News

Premiera club2020!

Od:
Redakcja 
Data:
10 marca 2023, 12:40
Ocena:
Ocena 0.00
Flagowy projekt 2020 label w cyfrze i na playliście YouTube

Na ten dzień czekało wielu słuchaczy. Szumnie zapowiadany club2020 zmaterializował się w postaci 18 premierowych utworów, które można już odsłuchać na wszystkich platformach streamingowych, a także w postaci nietypowej playlisty, dostępnej w serwisie YouTube. Fizyczne wydanie płyty dotarło do Empików, a limitowane dropy wzbogacone o mixtape do preorderowiczów.

club2020 to wyjątkowy album, zrzeszający największe gwiazdy polskiego hip-hopu. We flagowym projekcie 2020 label udział wzięli m.in. Taco Hemingway, PRO8L3M, OKI, Otsochodzi, Young Igi, CatchUp, Young Leosia, Gruby Mielzky, Dwa Sławy, Łajzol, schafter, DZIARMA, Avi, Margaret, HAŁASTRA, Kukon, Miły ATZ, Szczyl oraz Pers. Owocem wspólnej sesji nagraniowej w Trójmieście stała się różnorodna i wielowymiarowa płyta, ukazująca pełen przekrój stylistyczny współczesnego rapu. Od przebojowych singli i klubowych bangerów; poprzez klasycznie hiphopowe cyphery; aż po wielowątkowe, refleksyjne i nie dające się zamknąć w ramach jednej konwencji utwory. A to wszystko w duchu zaskakujących artystycznych wymian i kooperacji, gdzie na każdym kroku spotykają się twórcy reprezentujący odmienne nurty oraz style muzyczne.

Playlista YT: https://ffm.link/playlistaclub2020

Cyfra: https://2020.lnk.to/club2020album

Premiera club2020 Foto: Premiera club2020
Oficjalna data premiery club2020 to 10 marca. Płytę promują m.in. takie single jak “Malibu Barbie”, “Przypływ”, “No weź”, “100k Euro”, “Tak naprawdę” czy “CYPHER2022”, a także kilkuodcinkowy vlog, dokumentujący zakulisowe działania artystów w studiach nagraniowych zlokalizowanych w trójmiejskim Plenum.

Vlog playlista YT: https://ffm.link/club2020s01

Pozostałe premierowe utwory z płyty pojawiły się na kanałach YouTube Young Leosi, Young Igiego, Dwóch Sławów, DZIARMY, schaftera i Mielzky’ego, a także wydawcy, czyli 2020 label. Album w wersji standard można wciąż zamawiać za pośrednictwem strony:

https://www.club2020.co

Dostępne w kategoriach

music

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!

Podziel sięNajnowsze  


Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Co się dzieje na FREESTYLE'u

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności