FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: FREESTYLE.pl >  Music >  News >  Finałowy odcinek vloga club2020

News

Finałowy odcinek vloga club2020

Od:
Redakcja 
Data:
20 lutego 2023, 15:56
Ocena:
Ocena 0.00
Premiera gwiazdorskiego projektu już 10 marca!

Ostatni odcinek vloga club2020 to zarazem najdłuższy i najbogatszy zapis prac nad flagowym projektem 2020 label. W zamykającym sześcio-częściową serię dokumencie wystąpili m.in. Taco Hemingway, Otsochodzi, OKI, Young Igi, Margaret, Miły ATZ, Szczyl, Hałastra, CatchUp, Margaret, Dwa Sławy, schafter, Atutowy, DJ Chwiał, Jan Porębski oraz LOAA.

Na otarcie łez dla wszystkich, którzy z wypiekami na twarzy śledzili kolejne odcinki clubowego vloga, finałowy odcinek serii trwa aż 20 minut i 20 sekund. Co szczególnie wartościowe i godne odnotowania to fakt, że znalazło się w nim sporo zakulisowych wypowiedzi zaangażowanych w projekt artystów i animatorów całego przedsięwzięcia. Seria utrzymana w konwencji behind the scenes była pierwszą tego typu inicjatywą z udziałem największych obecnie gwiazd polskiego rapu. W szóstym odcinku cyklu żegnamy się z trójmiejskim Plenum, gdzie trwały wszystkie prace nad club2020. Te wyjątkowe chwile uwiecznili na wideo Filip Skrońc, Szerszeń oraz @yungssebv.


Sceny studyjnych zmagań przeplatane są licznymi wypowiedziami artystów, a wszystko to okraszone sporą dawką dobrego humoru, vibe’u i unikalnej atmosfery, jaką udało się stworzyć podczas kilkudniowego wyjazdu całej ekipy w Trójmieście.

A w najbliższy czwartek opublikowany zostanie już ostatni singiel z nadchodzącej płyty. Na club2020.co trwa jeszcze preorder ostatniego dropu club2020 - tym razem ze standardową okładką - ale wzbogaconego o limitowany i niedostępny w sprzedaży sklepowej mixtape. Premiera albumu już 10 marca nakładem 2020 label.

Dostępne w kategoriach

music

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!
 • Szefowa102
  od:
  Szefowa102
  data
  22 lutego 2023, 18:36
  uwielbiam :)

Podziel sięNajnowsze  


Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Co się dzieje na FREESTYLE'u

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności