FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: FREESTYLE.pl >  Music >  News >  Magiczny realizm w najnowszym vlogu...

News

Magiczny realizm w najnowszym vlogu club2020

Od:
Redakcja 
Data:
14 lutego 2023, 13:31
Ocena:
Ocena 0.00
Zbliżamy się do finału prac nad projektem

W piątym odcinku serii dokumentalnej ekipa club2020 finalizuje prace nad wspólną płytą. W przedostatniej części cyklu wystąpili Taco Hemingway, Otsochodzi, OKI, Young Igi, Young Leosia, Margaret, schafter, HAŁASTRA, Łajzol, Dwa Sławy, CatchUp, Mielzky, Atutowy i LOAA.

Seria utrzymana w konwencji behind the scenes to nie lada gratka dla fanów największych gwiazd polskiego rapu. W piątym odcinku cyklu ponownie gościmy w trójmiejskim Plenum, gdzie w spontanicznej i wyluzowanej atmosferze wspomniani wyżej twórcy finalizują prace nad club2020. Te wyjątkowe chwile uwiecznili na wideo Filip Skrońc, Szerszeń oraz @yungssebv.

YT: 


Sceny studyjnych zmagań przeplatane są licznymi wypowiedziami artystów, a wszystko to okraszone sporą dawką dobrego humoru, vibe’u i unikalnej atmosfery, jaką udało się stworzyć podczas kilkudniowego wyjazdu całej ekipy w Trójmieście.

W najbliższy czwartek opublikowany zostanie już szósty singiel z nadchodzącej płyty. Na club2020.co wciąż trwa preorder ostatniego dropu club2020 - tym razem ze standardową okładką - ale wzbogaconego o limitowany i niedostępny w sprzedaży sklepowej mixtape. Premiera całego albumu już 10 marca nakładem 2020 label.

Dostępne w kategoriach

music

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!

Podziel sięNajnowsze  


Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Co się dzieje na FREESTYLE'u

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności