FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: FREESTYLE.pl >  Music >  News >  club2020 z esencjonalnym rapowym...

News

club2020 z esencjonalnym rapowym posse-cutem!

Od:
Redakcja 
Data:
9 lutego 2023, 14:40
Ocena:
Ocena 0.00
Kilkunastu artystów w gwiazdorskiej obsadzie “CYPHER2022”

Zapowiedziany w najnowszym odcinku vloga club2020 “CYPHER2022” trafił do streamu i na oficjalny kanał 2020 w serwisie YouTube.

Z każdą singlową odsłoną club2020 rośnie nastrój oczekiwania na premierę flagowego projektu 2020 label. Gwiazdorska obsada płyty elektryzuje słuchaczy już od wielu tygodni, tym bardziej że każdy z dotychczas opublikowanych singli odkrywa zaskakujące kooperacje artystyczne. Nie inaczej jest we flagowym “Cypherze”, choć w tym przypadku ma to szczególnie spektakularny charakter. Na tracku wyprodukowanym przez Atutowego usłyszymy po cztery wersy od takich artystów, jak Taco Hemingway, OKI, Otsochodzi, Young Igi (OIO), Łajzol, Mielzky, Kwiatek Haze (HAŁASTRA), Kukon, Książę Mazowiecki (HAŁASTRA), Rado Radosny (Dwa Sławy), Young Leosia, CatchUp, Margaret, schafter, DZIARMA, Szczyl, Miły ATZ oraz Astek (Dwa Sławy).


Cyfra: https://2020.lnk.to/CYPHER2020

Premierze “CYPHERA” towarzyszy już ostatni preorderowy drop fizycznego wydania club2020. Dostępne na club2020.co trzecie wydanie płyty to wersja ze sklepową okładką i bonusowym mixtape’em, który nie będzie dostępny w regularnej sprzedaży. Limitowany miks zostanie też dodany do pierwszych dwóch dropów club2020. Warto przy tym podkreślić, że oba poprzednie dropy posiadają odmienne od siebie i unikalne kolekcjonerskie okładki. Zarówno to pierwsze (limitowane do 2020 sztuk) wydanie, jak i drugi drop, który można było nabyć przez 24 godziny od startu sprzedaży.

Sklepowa premiera club2020 już 10 marca nakładem 2020 label.

Dostępne w kategoriach

music

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!

Podziel sięNajnowsze  


Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Co się dzieje na FREESTYLE'u

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności