FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: FREESTYLE.pl >  Music >  News >  club2020 na żywo w gdańskim B90

News

club2020 na żywo w gdańskim B90

Od:
Redakcja 
Data:
31 stycznia 2023, 09:40
Ocena:
Ocena 0.00
Trzeci odcinek serii dokumentującej flagowy projekt wytwórni 2020

Po dwóch pierwszych odcinkach odsłaniających kulisy studyjnych prac nad club2020 trafiamy wreszcie na scenę gdańskiego klubu B90. To właśnie tam artyści biorący udział w projekcie zaprezentowali przedsmak materiału, który w swojej finalnej wersji trafi do słuchaczy już 10 marca.

Seria utrzymana w konwencji behind the scenes to nie lada gratka dla fanów największych gwiazd polskiego rapu. Trzeci odcinek cyklu to niepowtarzalna okazja, aby zobaczyć jak efekt wspólnych prac studyjnych sprawdza się na żywo. Zaangażowani w projekt artyści - a więc m.in. Taco Hemingway, Steez83 i Oskar83 (PRO8L3M), Otsochodzi, Young Igi, OKI (OIO), Kukon, Young Leosia, Dwa Sławy, Gruby Mielzky, CatchUp, Miły ATZ i Phunk’ill (Święty Bass), Łajzol, Atutowy oraz LOAA - pojawili się razem na scenie gdańskiego klubu B90, aby wykonać na żywo kilka nowo-powstałych utworów. Te wyjątkowe chwile uwiecznili na wideo Filip Skrońc, Szerszeń oraz @yungssebv.


Sceny z klubowego występu przeplatane są licznymi wypowiedziami artystów, a wszystko to okraszone sporą dawką dobrego humoru, vibe’u i unikalnej atmosfery, jaką udało się stworzyć podczas kilkudniowego wyjazdu całej ekipy w Trójmieście.

A już we czwartek 2 lutego czeka Was publikacja czwartego singla club2020. Premiera całego albumu club2020 już 10 marca nakładem 2020 label.

Dostępne w kategoriach

music

Powiązania

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!

Podziel sięNajnowsze  


Podobne  


Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Co się dzieje na FREESTYLE'u

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności