FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: FREESTYLE.pl >  Music >  News >  Red Bull BC One Cypher Poland w...

News

Red Bull BC One Cypher Poland w Krakowie

Od:
Redakcja 
Data:
19 stycznia 2023, 09:37
Ocena:
Ocena 0.00
Najlepsi tancerze breakdance zawalczą w Krakowie o światowy finał Red Bull BC One

Najlepsi w Polsce tancerze breakingowi powrócą do Krakowa, aby po raz kolejny zmierzyć się w Red Bull BC One Cypher Poland i zawalczyć o reprezentowanie kraju w światowym finale. Wydarzenie odbędzie się 19 lutego w Klubie Studio. Zapisy dla tancerzy oraz bilety dla publiczności dostępne poprzez stronę www.redbull.pl/bcone.

Spektakularne ewolucje, akrobatyczne figury taneczne i znakomita muzyka. Tego z pewnością nie zabraknie podczas ogólnopolskiego finału zawodów 1 vs 1: Red Bull BC One Cypher Poland. Breaking jest dyscypliną bardzo widowiskową, a polscy tancerze od lat cieszą się uznaniem środowiska, czego wyrazem jest fakt, że to właśnie Polska była w 2021 roku gospodarzem światowych finałów Red Bull BC One.

A sama dyscyplina już w przyszłym roku, po raz pierwszy w historii, pojawi się na Igrzyskach Olimpijskich w Paryżu.

RED BULL BC ONE CYPHER POLAND: KRAJOWY FINAŁ W BREAKINGU 1 VS 1

Ogólnopolski finał w breakingu, zaplanowany na 19 lutego w krakowskim Klubie Studio, poprzedzony będzie otwartymi eliminacjami, w których udział wziąć mogą chętni tancerze i tancerki, którzy ukończyli 16 lat. Spośród nich wyłonionych zostanie 8 najlepszych b-boys i 4 b-girls, którzy dołączą do zaproszonych wcześniej dzikich kart. Skompletowana w ten sposób Top 16 b-boys i Top 8 b-girls zmierzy się w tanecznym 1 vs 1. Zwycięzcy będą reprezentowali Polskę podczas Last Chance Cypher, który jest ostatnim progiem eliminacji przed awansem do światowego finału.

Bilety na wydarzenie oraz formularz zgłoszenia na eliminacje dostępne na stronie redbull.pl/bcone.

Red Bull BC One Foto: Red Bull BC One
O RED BULL BC ONE

Red Bull BC One to największe i najbardziej prestiżowe zawody breakingowe 1 vs 1 na świecie. Co roku tysiące tancerzy walczą o możliwość wystąpienia w globalnym finale.

Od 2004 roku odbyło się już 19 światowych finałów w największych miastach na całym świecie. Rywalizacja w ramach Red Bull BC One obejmuje ponad 60 imprez i aktywacji przeprowadzanych w ponad 30 krajach. Dla krajów bez tego typu wydarzeń przygotowano zawody w formacie online – Red Bull BC One E-Battle, dzięki którym każda osoba podłączona do Internetu, w dowolnym miejscu na świecie, ma szansę zostać kolejnym krajowym mistrzem.

Red Bull BC One pod swoimi skrzydłami ma także jedną z najlepszych ekip breakingowych świata, Red Bull BC One All Stars.

Dostępne w kategoriach

music street

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!

Podziel się


Reklama-Jak zamawiać?
SUPERENDURO23

Najnowsze  


Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Co się dzieje na FREESTYLE'u

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności