FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: FREESTYLE.pl >  Music >  News >  Nowy sezon Red Bull Rap & Mat

News

Nowy sezon Red Bull Rap & Mat

Od:
Redakcja 
Data:
16 stycznia 2023, 14:59
Ocena:
Ocena 0.00
WAIMA I ASSTER OTWIERAJĄ NOWY SEZON RAPOWEGO SHOW RED BULL RAP & MAT. ZOBACZ NAJNOWSZY ODCINEK!

Co to jest żulik, czy Waima zostanie hypemanem Rasa i kto wygra pojedynek rapowych drużyn? Waima i Asster rywalizują w pierwszym w tym roku odcinku quizu Red Bull Rap & Mat. Całość można już obejrzeć na kanale YouTube Red Bull Wersy.


W pierwszym odcinku rapowego teleturnieju, przez niektórych nazywanego pieszczotliwie „Familiada, ale to Drill”, pojawiły się legendy polskiej sceny: Tede i Borixon. Tymczasem w najnowszym odcinku programu występują przedstawiciele najmłodszego pokolenia twórców Waima i Asster. Obaj udowadniają, że mimo młodego wieku scenę znają od głębokiego podziemia, po rapowy parnas. Obok nich, za pulpitami, znaleźli się zaproszeni przez nich: Finno i AG.

Red Bull Rap & Mat Foto: Red Bull Rap & Mat
Uczestnicy musieli zmierzyć się z szeregiem quizów i pytań m.in. odgadnąć odwrócone wersje tytułów rapowych hitów, stworzyć ludzką stonogę z ksywek raperów czy zestawić ze sobą autorów i ich numery. Na bohaterów programu, jak zawsze czekały też karty z zadaniami specjalnymi: Waima musiał zostać hypemanem Rasa na jedną rundę, a Asster został przepytany z łódzkiego slangu, m.in. o to, czym w łódzkim slangu jest żulik.

Red Bull Rap & Mat to rapowe show z przymrużeniem oka, w którym raperzy i zaproszeni przez nich goście, w luźnej teleturniejowej konwencji, mierzą się z serią pytań i zadań specjalnych, jakie ma dla nich prowadzący rozgrywkę Arek „Ras” Sitarz, (ex 1/2 grupy Rasmentalism).

W Red Bull Rap & Mat nie ma nagród dla zwycięzców, ale za to przegrani muszą wykonać przygotowaną specjalnie na tę okazję „karę”.

Między poszczególnymi rundami w programie pojawia się też postać rapowego omnibusa, w którą wciela się Nina „Neen Nah” Kozieradzka. Przytacza ona ciekawostki z życia raperów i przybliża ich sylwetki.

Za scenariusz do programu odpowiada Tobiasz „Hype” Szarowicz, zaś reżyserem jest Igor Leśniewski.

Odcinki Red Bull Rap & Mat emitowane będą co dwa tygodnie w niedzielę o godzinie 18:00 na kanale YouTube Red Bull Wersy.

Red Bull Rap & Mat Foto: Red Bull Rap & Mat

Dostępne w kategoriach

music street

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!

Podziel się


Reklama-Jak zamawiać?
SUPERENDURO23

Najnowsze  


Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Co się dzieje na FREESTYLE'u

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności