FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: FREESTYLE.pl >  Music >  News >  Wini, Bonson, Favst i Czarny HIFI w...

News

Wini, Bonson, Favst i Czarny HIFI w Red Bull Rap & Mat!

Od:
Redakcja 
Data:
24 października 2022, 13:48
Ocena:
Ocena 0.00

W jakiej równoległej rzeczywistości Peja i Tede są mistrzami WBW? Co można kupić za pieniądze Winiego zarobione na rapie, jak pokazywać „Essa” i czym, oprócz muzyki, zajmował się Favst? Najnowszy odcinek rapowego teleturnieju, Red Bull Rap & Mat z udziałem Winiego, Favsta, Bonsona i Czarnego HIFI jest już dostępny na kanale YouTube Red Bull Wersy.

W najnowszym odcinku Red Bull Rap & Mat jedno jest pewne: wśród wygranych będzie reprezentant Szczecina, bo naprzeciwko siebie stanęli jego reprezentanci: Bonson i Wini. Razem z nimi za pulpitami uczestników pojawili się producenci: Czarny HIFI oraz Favst.

Przy tak wybuchowej mieszance gości trudno o chwilę spokoju i nudy. Zwłaszcza, gdy prowadzący serię, Arek „Ras” Sitarz, podrzuca pytania nie tylko dotyczące rapu, ale też choćby produkcji paprykarza czy lokalnych drużyn piłkarskich. A do tego rozdaje i odejmuje drużynom punkty wyłącznie wedle własnego uznania, bo jak sam mówi „ma być porządek”.

W tym odcinku drużyny rywalizują ze sobą w czterech rapowych quizach, w których muszą wykazać się nie tylko rapową wiedzą i refleksem, ale też umiejętnościami plastycznymi oraz nerwami ze stali. Dodatkowym źródłem punktów mogą być dla nich karty z zadaniami specjalnymi: „Od Czapy” i „Wiesz o co chodzi”. Ukryte na kartach zadania mogą dotyczyć kompletnie abstrakcyjnych rzeczy, jak np. składników Paprykarza Szczecińskiego czy daty powstania autotune’a.

Uczestnicy Red Bull Rap & Mat Foto: Uczestnicy Red Bull Rap & Mat
Drużyna, która zakończy rywalizację z mniejszą liczbą punktów musi wykonać ustaloną wcześniej karę. W tym odcinku było to opublikowanie narysowanej przez zwycięzców okładki nowej płyty  dla przegranego duetu.

Reżyserem programu jest Igor Ignacy Leśniewski. Za scenariusz odpowiada Tobiasz Szarowicz znany jako „Hype”.

Między poszczególnymi rundami w programie pojawia się też postać rapowego omnibusa, w którego wciela się Nina „Neen Nah” Kozieradzka. Dzięki niej poznajemy ciekawostki dotyczące gości programu.

Neen Nah - Red Bull Rap & Mat Foto: Neen Nah - Red Bull Rap & Mat
Wszystkie odcinki Red Bull Rap & Mat oglądać można na YouTube’owym kanale Red Bull Wersy.

Dostępne w kategoriach

music

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!

Podziel się


Reklama-Jak zamawiać?
SUPERENDURO

Najnowsze  


Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Co się dzieje na FREESTYLE'u

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności