FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: FREESTYLE.pl >  Music >  News >  Nie przegap jubileuszu Wojtka Sokoła!

News

Nie przegap jubileuszu Wojtka Sokoła!

Od:
Redakcja 
Data:
21 października 2022, 15:48
Ocena:
Ocena 0.00
Ostatnie bilety na wielki koncert z udziałem wielu gości, m.in. WWO, ZIP Składu i Marysi Starosty!

Wojtek Sokół świętuje 25-lecie obecności na scenie i warszawską premierę koncertową albumu “NIC”. Dziś drugi i zarazem ostatni dzień wielkiego jubileuszu. To już ostatni dzwonek na kupno biletów na prawie 3-godzinne show będące podsumowaniem 25 lat scenicznej aktywności Sokoła!

Sokół 25-lecie Foto: Sokół 25-lecie
Dzisiejszego wieczoru odbędzie się potrójnie ważna impreza. Po pierwsze to premierowy warszawski koncert Sokoła promujący album NIC. Po drugie oprócz gości z solowych płyt „Wojtek Sokół” oraz „NIC” na scenie pojawią się wszystkie osoby, z którymi Sokół tworzył zespoły i duety od początku swojej drogi muzycznej. Zobaczymy więc zarówno Pona, Marysię Starostę jak i cały ZIP Skład. Po trzecie swój 40 minutowy koncert zagra WWO. Ostatnie bilety na to absolutnie wyjątkowe wydarzenie dostępne są w serwisie Going: https://goingapp.pl/polecamy/sokol

Wydarzenie na FB: https://www.facebook.com/events/1424600138006848

Najmocniejszym i najbardziej niespodziewanym punktem programu jest jednak wejście na scenę WWO w pełnym składzie z Jędkerem i Deszczem, aby po 13 latach przerwy zagrać długi set największych hitów grupy. Będzie to niesamowita podróż w czasie dla starszych fanów, ale też niepowtarzalna okazja dla tych młodszych, którzy nigdy nie mieli okazji usłyszeć tego legendarnego zespołu na żywo.

Mimo, że część gości ma do końca pozostać tajemnicą, już dziś lista wygląda imponująco. Wiemy, że poza wyżej wymienionymi na scenie pojawią się między innymi: Oskar83, Pezet, Sarius, Mateusz Krautwurst oraz zespół dziecięcy Fasolki. Sokołowi na scenie towarzyszyć będzie też wszystkich trzech znanych z jego wcześniejszych tras hypemanów: Ras, Koras i Juras oraz nieodłączny DJ Kebs.

Partnerem technologicznym koncertu jest firma Wolf Group.

Dostępne w kategoriach

music

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!

Podziel się


Reklama-Jak zamawiać?
SUPERENDURO

Najnowsze  


Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Co się dzieje na FREESTYLE'u

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności