FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: FREESTYLE.pl >  Music >  News >  “Zły” Mielzky z reedycją...

News

“Zły” Mielzky z reedycją “Silny jak nigdy, wkurwiony jak zwykle”

Od:
Redakcja 
Data:
11 października 2022, 08:46
Ocena:
Ocena 0.00
Premierowy klip i start preorderu na 10-lecie debiutu!

10 lat po oficjalnym debiucie Gruby Mielzky powraca z reedycją albumu, od którego wszystko się zaczęło. Dekadę po premierze “Silny jak nigdy, wkurwiony jak zwykle” Mielon wzbogaca pierwszą płytę o dwa nowe utwory, nawiązujące do pierwotnej formuły projektu. Wraz ze startem preorderu na kanał 2020 wskoczył singiel “Zły” wyprodukowany oczywiście przez The Returners.

“Zły” ukazuje ewolucję poglądów i postaw Mielzky’ego od czasów wydania fonograficznego debiutu. Za muzykę odpowiada duet The Returners, natomiast teledysk zrealizował Szerszeń.


Cyfra: https://e-muzyka.ffm.to/grubymielzkyzly

Równocześnie z premierą klipu na stronie www.preorder.pl/mielzky wystartowała przedsprzedaż reedycji “Silny jak nigdy, wkurwiony jak zwykle”. Oficjalna data premiery tego wydawnictwa to piątek 28 października. Album z odświeżoną pomarańczową okładką wyda oczywiście 2020 label.

Wyprodukowana przez The Returners płyta “Silny jak nigdy, wkurwiony jak zwykle” nie tylko otworzyła bogatą dyskografię starogardzkiego MC, ale przede wszystkim objawiła hiphopowej Polsce nietuzinkowy liryczny talent Mielona. Raper dał się poznać jako szczery i bezpośredni twórca, obdarzony ciętym językiem, cierpkim poczuciem humoru oraz dużą dozą autoironii. I choć przez lata brzmienie płyt Mielzky’ego ewoluowało, to w cenie pozostał staro-szkolny etos, którego raper trzyma się konsekwentnie już od ponad dekady.

 

Dostępne w kategoriach

music

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!

Podziel się


Reklama-Jak zamawiać?
SUPERENDURO

Najnowsze  


Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Co się dzieje na FREESTYLE'u

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności