FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: FREESTYLE.pl >  Music >  News >  Bitwa freestylowa Red Bull...

News

Bitwa freestylowa Red Bull Kontrowersy wraca do klubu!

Od:
Redakcja 
Data:
6 września 2022, 15:01
Ocena:
Ocena 0.00

8 PAŹDZIERNIKA 6. EDYCJA BITWY. NIE ZABRAKNIE NAJLEPSZYCH MC, WYJĄTKOWYCH WERSÓW I APLAUZU PUBLICZNOŚCI ZAGRZEWAJĄCEJ DO WALKI SWOICH FAWORYTÓW.

Koro, trzykrotny zwycięzca Red Bull KontroWersy, w klipie promującym wydarzenie przemierza ulice Wrocławia i zaprasza na klubową odsłonę bitwy freestylowej. Poprzez stronę www.redbull.pl/kontrowersy ruszyła sprzedaż biletów i zapisy na eliminacje.

„To Red Bull KontroWersy, wbij sobie do głowy, czas otrzepać się z kurzu i powrócić na salony” - rapuje Koro w wideo, dostępnym na kanale YouTube Red Bull Wersy, zapowiadającym tegoroczną odsłonę bitwy na słowa, która odbędzie się 8 października w klubie Akademia we Wrocławiu. Jej trzykrotny zwycięzca przemierza w nim ulice miasta, by trafić do pustego jeszcze klubu i powrócić do edycji wydarzenia z 2020 roku, która odbyła się w tym samym miejscu.

Red Bull KontroWersy 2022 Zapowiedź Foto: Red Bull KontroWersy 2022 Zapowiedź
Co ciekawe, podczas „treningu” freestylu na scenie w klubie, spotyka tam „woźnego”, w którego wciela się inna postać związana ze środowiskiem freestylowym - Spartiak.

W tym roku w bitwie zmierzy się ze sobą 16 zawodników, z czego 8 zostało zaproszonych do udziału jako tzw. dzikie karty, zaś kolejnych 8 jury wybierze eliminacjach, które odbędą się w klubie w dniu wydarzenia.

Możemy domyślać się, że jedną z dzikich kart jest Koro, który będzie bronił tytułu mistrza, jednak pozostałych 7 zawodników jeszcze pozostaje tajemnicą.

W czasie bitwy występy freestylowców oceniać będzie jury w składzie: Te-Tris, Bober i Milu.

O oprawę muzyczną zadba Dj Lazy1, a całość poprowadzi Rudanacja.

Zapisy na eliminacje oraz bilety dla publiczności dostępne są za pomocą strony www.redbull.pl/kontrowersy. W eliminacjach udział wziąć mogą osoby pełnoletnie posiadające bilet wstępu na wydarzenie i zgłoszone za pośrednictwem formularza online.

Red Bull KontroWersy to cykl bitew freestylowych w formule 1 vs 1, które odbywają się od 2017 roku. Do tej pory laureatami pojedynków na słowa zostawali: Radzias, Wawrzyn i aż trzykrotnie Koro.

Dostępne w kategoriach

music street

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!

Podziel sięNajnowsze  


Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Co się dzieje na FREESTYLE'u

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności