FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: FREESTYLE.pl >  Music >  News >  OKI wyprzedał 4500 biletów w 47...

News

OKI wyprzedał 4500 biletów w 47 minut!

Od:
Redakcja 
Data:
26 sierpnia 2022, 13:18
Ocena:
Ocena 0.00
HOMECOMING artysty w Lubinie z drugą datą, aby pomieścić wszystkich fanów

Autor bestsellerowego albumu "PRODUKT47" i reprezentant super-grupy OIO ma powody do zadowolenia. Uroczysty HOMECOMING artysty w hali Regionalnego Centrum Sportowego w Lubinie wyprzedał się w zaledwie 47 minut! Liczba chętnych do uczestnictwa w koncercie jest jednak znacznie większa, więc OKI zagra dzień później drugi koncert w tym samym miejscu.

Wydarzenia tej skali nie odbywają się zazwyczaj poza największymi ośrodkami miejskimi, ale dla OKIego nie ma rzeczy niemożliwych. We współpracy z agencją Revolume artysta postanowił zaprosić wszystkich swoich fanów na wyjątkową i niepowtarzalną celebrację, która odbędzie się już 8 października w hali Regionalnego Centrum Sportowego w Lubinie.

Sprzedaż biletów na HOMECOMING ruszyła w środę 23 sierpnia, a zakończyła się SOLD OUTEM już po... 47 minutach! To jednak nie zaspokoiło apetytu fanów, jak się bowiem okazało wiele osób zainteresowanych uczestnictwem w wydarzeniu nie zdążyło kupić swoich wejściówek. Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom OKI - w porozumieniu z halą RCS w Lubinie i agencją Revolume - ogłosił drugi koncert w tym samym miejscu dzień później, czyli w niedzielę 9 października.

Wydarzenie na FB: https://www.facebook.com/events/490862436373525

Start sprzedaży biletów na drugą datę rusza w poniedziałek 29 sierpnia o godz. 14:47 na platformie Going: https://goingapp.pl/polecamy/oki-homecoming.

Dostępne w kategoriach

music

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!

Podziel sięNajnowsze  


Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Co się dzieje na FREESTYLE'u

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności