FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: FREESTYLE.pl >  Music >  News >  OKI zaprasza na huczny koncert w...

News

OKI zaprasza na huczny koncert w rodzinnym Lubinie

Od:
Redakcja 
Data:
19 sierpnia 2022, 15:15
Ocena:
Ocena 0.00

Autor bestsellerowego albumu "PRODUKT47" i reprezentant super-grupy OIO zwiedził z najnowszą płytą już prawie cały kraj. Jednak jego wielkim marzeniem było zorganizować uroczysty i wyjątkowy koncert w rodzinnym mieście. Taka okazja nadarzy się już 8 października w lubińskim Regionalnym Centrum Sportowym.

Wydarzenia tej skali nie odbywają się zazwyczaj poza największymi ośrodkami miejskimi, ale dla OKIego nie ma rzeczy niemożliwych. We współpracy z agencją Revolume artysta postanowił zaprosić wszystkich swoich fanów na wyjątkową i niepowtarzalną celebrację. 


Warto w tym miejscu zacytować słowa artysty zarejestrowane na potrzeby oficjalnego spotu promującego lubińskie wydarzenie:

Przyszedł czas, kiedy jedna z rzeczy, które dla Was zrobimy będzie znacznie większa niż poprzednie. Ja na nią czekałem całe życie. Powiem tak: zwiedziliśmy z najnowszą płytą już prawie cały kraj - wszędzie widziałem Wasze twarze, emocje. Teraz chciałbym Ciebie zaprosić na coś specjalnego i nieważne skąd jesteś. My jeździliśmy do Was, to teraz Wy na koncert wpadniecie do nas, możemy się tak umówić? Chcę żebyście przyjechali do mojego rodzinnego miasta, w którym zorganizowanie tego nie było łatwe, a w zasadzie do tej pory było tylko marzeniem, ale w końcu się udało i to będzie najgrubsza rzecz w mojej karierze do tej pory. Jeśli więc chcesz być tego częścią, jeśli słuchasz mojej muzyki, przychodzisz na koncerty - dobrze wiesz ile to dla mnie znaczy.Oficjalnie widzimy się 8 października w Lubinie na hali RCS. Musisz tam być.

Start sprzedaży biletów rusza już 23 sierpnia o godz. 14:47 na platformie Going.

https://bit.ly/3wacURN

Otwarcie bramek 8 października planowane jest na godz. 17:00, a start koncertu o 20:00. Wydarzenie na FB: https://www.facebook.com/events/783151492831795

Dostępne w kategoriach

music

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!

Podziel sięNajnowsze  


Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Co się dzieje na FREESTYLE'u

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności